PROFI Kupní smlouva. Kolik v roce 2022 stojí její objednání?


|
PROFI Kupní smlouva. Kolik v roce 2022 stojí její objednání?

Cena za jistotu není vysoká

>> Objednat PROFI kupní smlouvu ↓

Využitím internetových advokátních služeb při zpracování a sepsání kupní smlouvy se nemusí lidé obávat desetitisícových nákladů, jako v případě klasických právních služeb s využitím osobních konzultací, porad apod. Cenu tak můžeme garantovat na částce 3900 korun. Zpracování kupní smlouvy a souvisejících dokumentů je navíc rychlé, kvalitní a advokát může díky okamžitému kontaktu s klientem prostřednictvím mailu a internetu okamžitě reagovat a kupní smlouvu upravit dle jeho potřeb.

Využitím služeb advokátní kanceláře při zpracování kupní smlouvy získáte jistotu

Využití služeb advokátní kanceláře a služby PROFI Kupní smlouvy získá klient jistotu, že o kupovanou nemovitost nepřijde, nebo že nebude muset znovu hradit poplatek na katastru nemovitostí 2000 korun v případě zamítnutí návrhu na vklad.

Přidanou hodnotu služby přestavuje i právní poradenství spojené s prodejem nemovitosti a jejími aspekty, a také záruka za takovou smlouvu.

Cena za kupní smlouvu odpovídá 0,39 procenta hodnoty kupované nemovitosti

Pro představu činí podíl ceny za zpracování převodních dokumentů, tedy kupní smlouvy, návrhu na vklad a návodu na vyřízení věci jen neznatelný zlomek hodnoty kupované nemovitosti. Jen v případě velmi levné nemovitosti v hodnotě 1 milion korun činí podíl ceny za zpracování kupní smlouvy 0,39 procenta. Pokud by se jednalo o koupi bytu v Praze v hodnotě 4 miliony korun, činí podíl nákladů na zpracování kupní smlouvy jen neznatelných 0,07 procenta hodnoty nemovitosti.

Náklady na zpracování kupní smlouvy advokátem a jistota, kterou klient využitím této služby získá, jsou zcela neúměrné rizikům, které by klient podstoupil využitím vzoru kupní smlouvy staženým z internetu nebo zkopírováním staré kupní smlouvy.

Využití advokátní služby u kupní smlouvy je zcela bez rizika

Využitím internetové advokátní služby on-line při zpracování kupní smlouvy je pro klienta zcela bez rizika. Jakékoliv riziko pro klienty či míru obav jsme zcela odstranili tím, že se cena za zpracování hradí až po zpracování převodních dokumentů a jejich převzetí a kontrole ze strany klienta. Klient tak ví, za co platí a co přesně za danou cenu získal.

__________________________________________________________________________________

PROFI kupní smlouvu s návrhem na vklad, návodem na vyřízení, poradenstvím a zárukou za garantovanou cenu 3900 korun (kterou platíte až po zpracování a obdržení dokumentů) objednáte velmi snadno použitím krátkého formuláře ZDE! nebo zasláním potřebných informací ke zpracování:

  • Celá jména, rodná čísla (pokud je chce klient uvést a souhlasí se zpracováním osobních údajů a adresy trvalých bydlišť prodávajícího a kupujícího.
  • Číslo popisné domu, číslo bytu, číslo pozemku nebo číslo listu vlastnictví, kde jsou nemovitosti zapsány a katastrální území, kde se nemovitosti nachází nebo scan tohoto listu vlastnictví.
  • Kupní cenu a podíl kupní ceny zaplacené z vlastních prostředků kupujícího a jaký podíl z hypotečního úvěru a od jaké banky.
  • Číslo bankovního účtu prodávajícího
  • Zda bude zřizována úschova kupní ceny a jakým způsobem, zda u advokáta, notáře či banky

 

na mail advokátní kanceláře: ProfiPravnik@gmail.com, případně můžete předem zaslat na tento mail svůj dotaz, na který obratem odpovíme nebo potvrdíme objednávku. Dokumenty jsou zpracovány nejpozději do tří dnů od objednání s garancí bezproblémového vkladu do katastru nemovitostí. Veškerý postup podání na katastr popisujeme v přehledném návodu, který je součástí služby PROFI kupní smlouva.

Dokumenty pro vás zpracovává internetová advokátní kancelář Mgr. Miroslava Zemana, ProfiPravnik.cz, zapsaná a registrovaná u České advokátní komory pod ev.č. 13197.

__________________________________________________________________________________

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU