Kupní smlouva na nemovitost

Kupní smlouva na byt, kupní smlouva na dům, kupní smlouva na pozemek či jinou nemovitost. Chcete jistotu, nechcete riskovat miliony? Chcete skutečně profesionální právní pomoc při pořizování či prodeji nemovitosti a zpracování     kupní smlouvy? Kupní smlouvu můžete pořídit už za 3 000,- Kč. Kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, ProfiPravnik.cz na mail: ProfiPravnik@gmail.com, nebo tel: 737 826 527

#
Kupujete nemovitost, byt či dům. Jak jednat s realitní kanceláří?


Prostřednictvím realitních kanceláří se v České republice realizuje drtivá většina obchodů s nemovitostmi. V případě, že se pro koupi nemovitosti rozhodnete, měli by jste se na celý proces řádně připravit. Nemusí to být jednoduché, jak vám realitní kancelář naznačuje.

Číst více »
#
Kupní smlouva na dům, pozor na rizika!


Než podepíšete kupní smlouvu, nebo třeba rezervační smlouvu u realitní kanceláře měli by jste si prověřit několik důležitých věcí, které rozhodují o úspěšnosti či neúspěšnosti celé transakce a také o tom, zda budete riskovat své statisícové částky, nebo vše proběhne bez problémů.

Číst více »
#
Kupní smlouva na byt či dům, chcete jistotu nebo riskovat?


Kupní smlouva na nemovitost, tedy smlouva, na základě které se převádí na jinou osobu dům, byt nebo pozemek, je jednou z nejčastějších a zároveň nejvýznamnějších smluv vůbec. Pokud ji podceníte, můžete přijít nejen o své peníze, ale i nemovitost. Jak na to?

Číst více »
#
Informace z katastru nemovitostí


Informace o vašem řízení v katastru nemovitostí si snadno naleznete na následujícím odkazu. Najdete zde také průběh řízení a stav ve kterém se vaše či cizí nemovitost právě nachází. O celém řízení a průběhu zápisu vlastnického práva budovy, domu nebo pozemku tak můžete mít okamžitě informace

Číst více »
#
Koupě bytu či domu není zadarmo. Kolik stojí?


Vypracování kupní slmlouvy, odhadu ceny nemovitostí, provize, daně z převodu nemovitostí apod. přináší poměrně vysoké náklady při koupi či prodeji bytu, nebo domu či pozemku. Kolik tedy prodej či koupě nemovitosti stojí?

Číst více »
#
Katastr nemovitostí. Pozor na chyby


Chcete si koupit byt nebo domek? Nebo naopak nějakou nemovitost prodáváte? Nejčastější příčinou dlouhého čekání na zápis do katastru nemovitostí jsou chyby ve smlouvách. Víte co musí smlouvy obsahovat? Bojíte se, že když nezaplatíte úředníkům, bude Vaše smlouva zařazena na pomyslný konec fronty?

Číst více »
#
Kupní smlouvu na byt pouze s advokátem


Kupní smlouvu na nemovitost dojednávejte a uzavírejte pouze za pomoc svého advokáta. Pouze tak budete mít jistotu, že vás druhá strana nepodvede, nebo neuvede v omyl. Ušetříte si tak nejen čas, ale často i peníze a vyhnete se velkým hrozbám, které na vás číhají v případě, že si vše děláte svépomocí.

Číst více »
#
Kupní smlouva podle vzoru? Už nikdy!


Často se stává, že nás klienti navštíví s tím, že mají problémy s nemovitostí, kterou pořídili a mají problém se bránit. Často jim nemůžeme pomoci. Klienti si sami vyplnili kupní smlouvu do tzv. vzoru, přitom do smlouvy vůbec nezahrnuli důležitá a nutná ustanovení, která vzor samozřejmě vůbec neobsahoval a klienty tato skutečnost vůbec nenapadla.

Číst více »
#
Kde zajistit ověření podpisu u kupní smlouvy na nemovitost a její kontrolu a revizi


Ověření podpisu už není záležitost pouze notáře, jak se běžně traduje. Ověřit podpis můžete nyní i mnohem jednodušším způsobem u advokáta, na každé poště či na městském úřadu. Stejně tak můžete snadno a rychle nechat zkontrolovat a zrevidovat vaši kupní smlouvu za částku ve výši od 1000 korun.

Číst více »
#
Přehled řízení v katastru nemovitostí. Informace o nemovitostech v katastru nemovitostí


Po uzavření kupní smlouvy a podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí si můžete celý proces sledovat on-line přímo na internetu na stránkách katastrálního úřadu. Předem tak můžete vidět, zda řízení probíhá v pořádku, nebo zda si katastrální úřad vyžádal doplnění informací či návrhu.

Číst více »
#
Jak zajistit vklad kupní smlouvy do katastru nemovitostí


Zajištění předpokládaných následků kupní smlouvy a tedy zápis nového vlastníka – kupujícího z kupní smlouvy do katastru nemovitostí, není úplně snadnou záležitostí. Celý proces vám zabere poměrně dost času a musíte splnit i rozsáhlé procesní a formální náležitosti.

Číst více »
#
Kupní smlouva na velmi výhodnou investici penzion ve Svatavě u jezera


Nabízíme kompletní servis při prodeji velmi výhodné nemovitosti jako investici do domu, ve kterém je vhodné zřídit penzion, malý hotel, restauraci či bytový dům s až 5 bytovými jednotkami. Dům je v dobrém stavu, připravený k rekonstrukci. Nachází se ve Svatavě u Sokolova, asi 300 m od vznikajícího jezera Medard, které bude největším jezerem v západních Čechách.

Číst více »
#
V kupní smlouvě upravte úhradu daně z převodu nemovitostí


Téměř s každým převodem souvisí povinnost prodávajícího uhradit finančnímu úřadu daň z převodu nemovitostí. Problémem by nebyla tato skutečnost ve chvíli, kdyby byl za úhradu daně skutečně odpovědný ten, kdo hradit má, tedy prodávající. Bohužel však náš právní řád obsahuje ručitelský závazek kupujícího v případě, kdy daň prodávající neuhradí.

Číst více »
#
Náležitosti kupní smlouvy na nemovitost


Náležitosti kupní smlouvy na pořízení nemovitosti se dělí na náležitosti zákonné, které musí ze zákona kupní smlouva obsahovat a náležitosti volitelné. To jsou takové náležitosti, které smlouva obsahovat může, ale nemusí. Přesto doporučujeme i nepovinná ustanovení do kupní smlouvy zapracovat. Kupní smlouvy by měla být komplexní a jasná.

Číst více »
#
Kupujete nemovitost či byt přes realitku? Kupní smlouvu zkontrolujte advokátem


Koupě či prodej nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře vám může ušetřit mnoho času. Zároveň má realitní kancelář mnohem širší možnosti k nalezení vhodného kupce. V případě, že realitní kancelář zajišťuje i sepsání kupní smlouvy či dalších dokumentů, však buďte ostražití. Důvěra by se vám nemusela vyplatit.

Číst více »
#
Kupní smlouva nemovitost na hypotéku


Nejčastějším případem pořízení nemovitosti je pořízení na hypoteční úvěr. Kupní smlouva musí být v takovém případě hypotečnímu úvěru a dalším institutům přizpůsobena.

Číst více »
#
Kupní smlouvu uzavřete až po zjištění stavu nemovitosti


Zjištění fyzického a reálného stavu nemovitosti nelze uskutečnit při běžné prohlídce. Jakékoliv vady totiž mohou být prodávajícím řádně zakryty či schovány a člověk neznalý stavebnictví toto jen těžko posoudí. Před uzavřením kupní smlouvy si tak určitě stav nemovitosti zjistěte a zmapujte.

Číst více »
#
Uzavíráte kupní smlouvu na nemovitost? Nezapomeňte na odhad!


Při jakémkoliv převodu nemovitosti musíte počítat s povinností uhradit daň z převodu nemovitostí, která činí 3 procenta buď z kupní ceny, nebo z ceny odhadní. Z uvedeného vyplývá, že prodávající musí při prodeji nemovitosti zajistit a zaplatit vypracování odhadu ceny nemovitosti, kterou prodává.

Číst více »
#
Uzavíráte kupní smlouvu? Pozor na zástavní práva


Zástavní právo, kterým je pořizovaná nemovitost zatížena představuje velké potencionální riziko. Je tak třeba přesně dodržovat proces výplaty a úhrady prostředků kupní ceny a následně i výmazu zástavního práva z nemovitosti.

Číst více »
#
Uzavíráte kupní smlouvu na pozemek? Pozor na vedení sítí


Kupní smlouva na pořízení pozemků musí být specifická a před jejím uzavřením je třeba zjistit skutečný stav a charakter pozemku, jeho určení v územním plánu obce či města a především vedení sítí přes pozemek

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU