Články, právní informace a užitečné rady

#

Vaše advokátní kancelář ProfiPravnik.cz radí a pomáhá

Rok 2020 znamená pro advokátní kancelář Mgr. Miroslava Zeman, ProfiPravnik.cz zásadní rok. Služba PROFI darovací smlouva se stala masovou záležitostí. Cena 2900 korun, rychlost, kvalita, jednoduchost, a pohodlí klientů, včetně profesionálního poradenství je vrcholem internetových právních služeb.

Číst více »
#

PROFI darovací smlouva i v roce 2020 za 2900 korun

PROFI darovací smlouvu pořídíte u naší advokátní kanceláře on-line se zárukou a poradenstvím i v roce 2020 za garantovanou cenu 2900 korun. Součástí služby je zpracování darovací smlouvy, návrhu na vklad do katastru nemovitostí a návod na vyřízení věci.

Číst více »
#

PROFI darovací smlouva 2020. Otázky a odpovědi advokáta

Služba PROFI darovací smlouva 2020. Komplexní zpracování převodních dokumentů k darování nemovitosti na klíč, včetně poradenství za celkovou cenu 2900 korun. Odpovídáme na otázky čtenářů a klientů. Jsme vám zcela otevřeni.

Číst více »
#

Darovací smlouva přes internet za 2900 korun i v roce 2020

PROFI darovací smlouvu, návrh na vklad a návod na vyřízení věci vyřídíte i v roce 2020 z pohodlí domova za celkovou cenu 2900 korun do dvou dnů od zaslání své objednávky. Cenu navíc hradíte až po zpracování dokumentů. Cena obsahuje také potřebné poradenství a návod na vyřízení darování.

Číst více »
#

Jak darovat nemovitost ze společného jmění manželů jednomu z manželů?

Darovací smlouva, kterou chtějí manželé darovat jen jednomu z nich nebude platná. Manželé musí vždy vystupovat při nakládání se společným majetkem vždy společně. Darování do výlučného vlastnictví jednoho z manželů tak musí být řešeno darováním přes třetí příbuznou osobu.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU