Články, právní informace a užitečné rady


Návrh na rozvod manželství v roce 2019. Úprava v Novém občanském zákoníku NOZ

Návrh na rozvod manželství je upraven a popsán v Novém občanském zákoníku NOZ. Tento zákoník upravuje problematiku rozvodu manželství od A do Z. NOZ tak upravuje veškeré povinnosti manželů ve věci rozvodu manželství, návrhu na rozvod manželství, žaloby na rozvod manželství i žádosti o rozvod.

Číst více »

Darovací smlouva a předkupní právo spoluvlastníka v roce 2019

Jak je to s předkupním právem v případě darovacích smluv v roce 2019? Vstoupila v platnost novelizace nového občanského zákoníku, která opět zavedla předkupní právo spoluvlastníků nemovitostí. To má však svá omezení, která se dotýkají mimo jiné právě i darování nemovitostí.

Číst více »

Chyba v darovací smlouvě může zmařit darování navždy

Chyby v darovací smlouvě jak už jsme si řekl v minulých článcích se nevyplácí. I v roce 2019 přichází mnoho klientů o poplatek tisíc korun z důvodu chyb ve smlouvě. V mnoha případech už se stalo, že obdarovaný z důvodu snahy u úsporu několik tisíc korun o celý dar přišel. Jak?

Číst více »

Darovací smlouva v roce 2019 krok po kroku podle nového občanského zákoníku NOZ

Darovací smlouvu upravuje nový občanský zákoník v § 2055 a následných. Mnozí lidé se domnívají, že je to veškerá úprava ustanovení o darovací smlouvách. Není to pravda. S darováním nemovitostí souvisí i další paragrafy a ustanovení nového občanského zákoníku.

Číst více »
#

Darovací smlouva na nemovitost v roce 2019

Darovací smlouva na nemovitost je i v roce 2019 nejlevnější a nejbezpečnější formou převodu nemovitosti. Smlouva zajišťující darování nemovitosti obdarovanému vyjde levně, nejsou s ní spojeny žádné daně, pokud darujete svému příbuznému a vše lze vyřídit rychle. Darovací smlouvu s návrhem na vklad a návodem na vyřízení můžete získat už za 2900 korun.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU