Články, právní informace a užitečné rady

#

Darovacích smluv se krach Sberbank nedotkne. Problémy mají pouze úschovy u této banky

Klienti se darovacích smluv v souvislosti s krachem Sberbank nemusí nijak obávat. Advokátní nebo notářské úschovy u Sberbank CZ spadají do stejného režimu jako jiné vklady ostatních klientů přesahující limit pojištění vkladu. To samé platí o prostředcích insolvenčních správců. Česká národní banka odmítla poskytnout úschovám jiným režim a podle zákona to ani není možné.

Číst více »
#

Kupní smlouva v roce 2021. Na jaké chyby dát pozor?

I s počátkem roku 2021 dělají klienti v kupních smlouvách nebo v návrzích na vklad závažné chyby. Jaké chyby jsou v roce 2021 v kupních smlouvách nebo návrzích na vklad nejčastější? A jak si na ně dát pozor? V případě, že si nejste jisti, neváhejte si PROFI kupní smlouvu v profesionální kvalitě objednat za 3900 korun za sepsání kupní smlouvy. Objednání online je velmi snadné, rychlé a cenu hradíte až po zpracování a kontrole kupní smlouvy.

Číst více »
#

Kupní smlouva a Kupní smlouvy objednání podle NOZ v roce 2022

I v roce 2022 dochází v oblasti koupě nemovitostí a kupních smluv k nemovitostem k velkým změnám. Objednat kupní smlouvu si můžete i v roce 2022 velmi jednoduše online. Už loni se zvýšil poplatek na katastru na dvojnásobek z 1000 korun na 2000 korun. Dále došlo ke zrušení daně z nabytí nemovitých věcí u koupě a prodeje nemovitostí.

Číst více »
#

PROFI Kupní smlouva. Kolik v roce 2022 stojí její objednání?

PROFI kupní smlouva, návrh na vklad a návod na vyřízení stojí 3900 korun. Tato cena je konečná. Lidé se tak nemusí obávat, že za zpracování profesionální kupní smlouvy ze strany advokáta zaplatí třeba i deset tisíc korun. Právě například při využití internetových právních služeb je cena výrazně nižší a kvalita sepsané kupní smlouvy srovnatelná nebo dokonce i vyšší.

Číst více »
#

Vzory kupní smlouvy nepoužívejte. Raději si kupní smlouvu objednejte

Chcete riskovat vzorem smlouvy, že přijdete kvůli úspoře 3900 korun o nemovitost, nebo zaplacenou kupní cenu? Stojí vám to za to? Objednání a vypracování kupní smlouvy odborníkem není vůbec drahé jak si mnoho lidí myslí. Za garantovanou a konečnou cenu 3900 korun získáte online objednání kupní smlouvy v profesionální kvalitě s garancí bezproblémového vkladu do katastru. Cenu navíc platíte až po zpracování kupní smlouvy.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU