Články, právní informace a užitečné rady

Darovacích smluv se krach Sberbank nedotkne. Problémy mají pouze úschovy u této banky

Klienti se darovacích smluv v souvislosti s krachem Sberbank nemusí nijak obávat. Advokátní nebo notářské úschovy u Sberbank CZ spadají do stejného režimu jako jiné vklady ostatních klientů přesahující limit pojištění vkladu. To samé platí o prostředcích insolvenčních správců. Česká národní banka odmítla poskytnout úschovám jiným režim a podle zákona to ani není možné.

Číst více »
Kupní smlouva v roce 2021. Na jaké chyby dát pozor?

I s počátkem roku 2021 dělají klienti v kupních smlouvách nebo v návrzích na vklad závažné chyby. Jaké chyby jsou v roce 2021 v kupních smlouvách nebo návrzích na vklad nejčastější? A jak si na ně dát pozor? V případě, že si nejste jisti, neváhejte si PROFI kupní smlouvu v profesionální kvalitě objednat za 3900 korun za sepsání kupní smlouvy. Objednání online je velmi snadné, rychlé a cenu hradíte až po zpracování a kontrole kupní smlouvy.

Číst více »
Kupní smlouva a Kupní smlouvy objednání podle NOZ v roce 2024

I v roce 2024 dochází v oblasti koupě nemovitostí a kupních smluv k nemovitostem k velkým změnám. Objednat kupní smlouvu si můžete i v roce 2024 velmi jednoduše online. Víte, že u kupní smlouvy již neplatíte daň z nabytí nemovitosti? Jak zpracovat kupní smlouvu kde je cena řešena hypotékou?

Číst více »
PROFI Kupní smlouva. Kolik v roce 2022 stojí její objednání?

PROFI kupní smlouva, návrh na vklad a návod na vyřízení stojí 3900 korun. Tato cena je konečná. Lidé se tak nemusí obávat, že za zpracování profesionální kupní smlouvy ze strany advokáta zaplatí třeba i deset tisíc korun. Právě například při využití internetových právních služeb je cena výrazně nižší a kvalita sepsané kupní smlouvy srovnatelná nebo dokonce i vyšší.

Číst více »
Vzory kupní smlouvy nepoužívejte. Raději si kupní smlouvu objednejte

Chcete riskovat vzorem smlouvy, že přijdete kvůli úspoře 3900 korun o nemovitost, nebo zaplacenou kupní cenu? Stojí vám to za to? Objednání a vypracování kupní smlouvy odborníkem není vůbec drahé jak si mnoho lidí myslí. Za garantovanou a konečnou cenu 3900 korun získáte online objednání kupní smlouvy v profesionální kvalitě s garancí bezproblémového vkladu do katastru. Cenu navíc platíte až po zpracování kupní smlouvy.

Číst více »
Objednání a sepsání kupní smlouvy advokátní kanceláří v roce 2022

I v roce 2022 je možné objednat PROFI kupní smlouvu a její sepsání online. Služba PROFI Kupní smlouva se stala masovou záležitostí. Prodej nemovitosti kupní smlouvou je tak velmi snadný a rychlý. PROFI kupní smlouva je zpracována do tří dnů po objednání. V celkové a garantované ceně 3900 korun je zpracování kupní smlouvy, návrhu na vklad, návodu na vyřízení a záruka bezproblémového vkladu kupní smlouvy do katastru.

Číst více »
PROFI Darovací smlouva i v roce 2022. Snadné objednání a rychlé zpracování s garancí

PROFI Darovací smlouva v roce 2022. Objednat si ji můžete velmi snadno a intuitivně a zpracována je velmi rychle. Darování nemovitosti tak můžete mít vyřízeno během dvou dnů od objednání darovací smlouvy. Cena za zpracování PROFI darovací smlouvy činí stejně jako v minulém roce 2900 korun a je konečná. Objednáním darovací smlouvy neriskujete zamítnutí vkladu do katastru nemovitostí. I v roce 2021 je vám PROFI Darovací smlouva zcela k dispozici.

Číst více »
Vaše advokátní kancelář ProfiPravnik.cz radí a pomáhá i v roce 2021

Rok 2020 znamená pro advokátní kancelář Mgr. Miroslava Zeman, ProfiPravnik.cz zásadní rok. Služba PROFI darovací smlouva se stala masovou záležitostí. Cena 2900 korun, rychlost, kvalita, jednoduchost, a pohodlí klientů, včetně profesionálního poradenství je vrcholem internetových právních služeb.

Číst více »
PROFI darovací smlouva i v roce 2022 za 2900 korun

PROFI darovací smlouvu pořídíte u naší advokátní kanceláře on-line se zárukou a poradenstvím i v roce 2022 za garantovanou cenu 2900 korun. Součástí služby je zpracování darovací smlouvy, návrhu na vklad do katastru nemovitostí a návod na vyřízení věci.

Číst více »
PROFI darovací smlouva 2020. Otázky a odpovědi advokáta

Služba PROFI darovací smlouva 2020. Komplexní zpracování převodních dokumentů k darování nemovitosti na klíč, včetně poradenství za celkovou cenu 2900 korun. Odpovídáme na otázky čtenářů a klientů. Jsme vám zcela otevřeni.

Číst více »
Darovací smlouva přes internet za 2900 korun i v roce 2020

PROFI darovací smlouvu, návrh na vklad a návod na vyřízení věci vyřídíte i v roce 2020 z pohodlí domova za celkovou cenu 2900 korun do dvou dnů od zaslání své objednávky. Cenu navíc hradíte až po zpracování dokumentů. Cena obsahuje také potřebné poradenství a návod na vyřízení darování.

Číst více »
Jak darovat nemovitost ze společného jmění manželů jednomu z manželů?

Darovací smlouva, kterou chtějí manželé darovat jen jednomu z nich nebude platná. Manželé musí vždy vystupovat při nakládání se společným majetkem vždy společně. Darování do výlučného vlastnictví jednoho z manželů tak musí být řešeno darováním přes třetí příbuznou osobu.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU