Kupní smlouva na velmi výhodnou investici penzion ve Svatavě u jezera


|
Kupní smlouva na velmi výhodnou investici penzion ve Svatavě u jezera

Kupní cena nemovitosti

Kupní cena činí pouze 2 700 000,- Kč. Obec Svatava je téměř součástí okresního města Sokolov a leží od něj cca 2 km. Sokolov i Svatava jsou od Prahy vzdálené 136 km.

Ideální investice pro občany Prahy

Investice je vhodná nejen pro místní, ale i pro občany Prahy, kteří si mohou zřídit v domě penzion, či víkendové bydlení. Jedná se o mimořádně výhodnou investici, protože v dosahu jezera zatím žádné vhodné nemovitosti neleží.

Jaký je stav nemovitosti?

Budova má zastavěnou plochu 170 m2 a užitnou ploch ve třech podlažích o velikosti 510 m2. Dům má plně zrekonstruovanou střechu s přistavěnými velkými vikýři zabudovanými ve střeše. Veškeré přípojky sítí jsou buď v domě, nebo před domem. V domě je tak elektřina, plyn, voda z veřejného rozvodu i kanalizace. V ceně je také zpracovaný projekt v hodnotě 160 000,- Kč. Na rekonstrukci domu je vydáno stavební povolení, které je možné prodloužit.

Nadstandardní provize pro zprostřekovatele

Pokud se komukoliv povede zprostředkovat kupce, získá zprostředkovatel odměnu/provizi 200 000,- Kč. Kupující navíc obdrží jako bonus veškerý právní servis, včetně advokátní úschovy kupní ceny ZDARMA!

Pro další informace nebo pro sjednání prohlídky nemovitosti nás kontaktujte na mail: ProfiPravnik@gmail.com

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU