Nová kniha Konec finančních negramotů v Čechách není jen kuchařka pro řešení problémů


|
Nová kniha Konec finančních negramotů v Čechách není jen kuchařka pro řešení problémů

Popisuje nejen aktuální problémy, s nimiž se mohou lidé dneška setkat a které je často trápí, ale také pomáhá utvářet na tyto jevy názor a náhled. Abychom mohli začít své problémy řešit, nebo dokonce bojovat s neřády ve společnosti nebo konkrétně v bankách a pojišťovnách, musíme těmto problémům a neřádům nejprve porozumět. Musíme je umět svým selským rozumem pojmenovat. Někdy je dokonce musíme umět i pochopit. Současný svět a to platí i o našem malém českém rybníčku je velmi složitý a věci nemůžeme nikdy nahlížet černobíle. I ta nejvíce protiklientská banka či instituce má své argumenty a svou vlastní pravdu. S touto jejich pravdou ač s ní nesouhlasíme, nemůžeme bojovat ničím nepodloženým křikem, a nadáváním, ale pochopením jejich argumentace a použitím pravdy a argumentace vlastní, která bude přesvědčivější než ta jejich. Vždycky přitom musí být v naší argumentaci, kterou bojujeme proti nespravedlnosti, to lidské a to logické.

Kniha přitom čtenáře naučí bojovat nikoliv s kyselým výrazem ve tváři, nikoliv bojovat se vztekem či nenávistí v srdci. Kniha má čtenáře naučit bojovat pozitivismem, s dobrou náladou, sebedůvěrou a trpělivostí. Tak může být každý ze čtenářů knihy ve svém životě úspěšný. Je totiž velkým uměním se problémům zasmát, pochopit je a svádět s nimi boj s pozitivní myslí, než podlehnout zklamání či agresi.

Kniha tak přináší svým čtenářům mimo zajímavých rad, návodů a informací, také vtip a dobrou náladu při změně jejich života v tom nejlepším smyslu.

NOVOU KNIHU PATRIKA NACHERA SI MŮŽETE ZAKOUPIT PŘÍMO ZDE!

Konec negramotů

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU