Výživné, alimenty na dítě

___________________________________________________________________________

Máte zájem o právní pomoc a právní zastoupení v souvislosti s rozvodem svého manželství či stanovením výživného? Kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, www.ProfiPravnik.cz, na mail: ProfiPravnik@gmail.com

__________________________________________________________________________

#
Tabulka na výpočet výživného na dítě


Tabulka na výpočet výživného na dítě je téměř dva roky stará aktivita ministerstva spravedlnosti. Tabulka výživného má pouze doporučující či orientační charakter a soudy se jí nemusí řídit

Číst více »
#
Neplatí výživné na dítě? Podejte trestní oznámení


Trestní oznámení je jednou z posledních možností jak donutit otce či matku k hrazení alimentů. Hrozba vězení, dlouhé podmínky a pokut často pomáhá „šetrným rodičům“ uvědomit si své povinnosti.

Číst více »
#
Jak vypočítat výživné na dítě?


Stále mnoho dotazů směřuje k tomu, jakým způsobem vypočítat výživné. Jakou částku budu platit, když vědělávám tolik a mám tolik dětí. Správná odpověď neexistuje.

Číst více »
#
Chcete přiznat výživné na dítě? U soudu žádný poplatek neplatíte


Chcete pro své dítě získat výživné od druhého rodiče a není možná dohoda? Pak se obraťte na soud. Nemusíte se bát výrazných nákladů. Žádný soudní poplatek totiž neplatíte!

Číst více »
#
Výživné na dítě podle tabulek. Zatím se moc nepoužívají


S velkou odezvou se setkaly v lonském roce tzv. tabulky na výpočet výživného. Tabulky měly přinést rodičům informaci o možnostech výše výživného, aby se tak předešlo zbytečným sporům.

Číst více »
#
Výživné v desítkách tisíc korun se stávají realitou


Výživné až v desítkách tisíc korun se stává stále častější realitou. Řízení o výživném se tak může pro mnoho rodičů stát černou můrou. Na druhou stranu se v době krize zvyšuje počet neplatičů výživného.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU