Obhajoby

Poskytujeme služby obhajoby v trestním řízení a to ex-offo i na základě individuálního zmocnění
 
Dopřejte sobě, nebo svým blízkým kvalitní obhajobu v trestním řízení. Zde totiž není nedůležitější hodnota peněz, ale hodnota svobody. Svěřte svůj osud do rukou profesionálů, kteří k osudu svých klientů nepřistupují rutinně a povrchně, ale individuálně a s plným nasazením. Kvalitní vztah mezi klientem a obhájcem je pro úspěch v trestním řízení velmi důležitý

Češi jsou největší zloději v Evropě

Krádeže zboží v českých obchodech jsou v poměru k jejich obratu nejvyšší z 24 evropských zemí, které srovnávala britská společnost Center for Retail Research.

Číst více »
Pijete před jízdou? Přijdete o miliony!

V pokušení usednout za volant pod vlivem alkoholu se občas octne kdekdo. Vidina toho, že se sice s trochou alkoholu v krvi, ale zato snadno dopravíte do postele nebo naopak za prací, je lákavá; může ale vyjít draho. I na miliony.

Číst více »
Zoufalé oběti zločinců se ptají: Donutíte vězně pracovat?

Poškození trestnou činností mají z velké většiny problém. Utrpěli škodu v důsledku trestné činnosti. Ať už jim někdo ukradl auto, vykradl byt nebo je podvedl. Tuto škodu jim bohužel již nikdo nenahradí.

Číst více »
Vězni do práce, domácí vězení. Ministryně přišla s převratnými změnami

Povinnost vězňů ve výkonu trestu pracovat, prosazení trestu domácího vězení, jednoznačné odmítnutí možnosti vězňů mít k dispozici mobilní telefony. To jsou jen některé z návrhů a postojů ministryně spravedlnosti.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU