Firemní osobní právník

Chcete kvalitní zastoupení, či paušální právní poradenství pro vaši firmu?

Kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, www.ProfiPravnik.cz, na mail: ProfiPravnik@gmail.com

___________________________________________________________________________________-

Construct Data, co je u nich nového?

Co je nového u Construct Data? Ti kteří mají s touto společností co dočinění si už jistě všimli, že firma přesídlila do Bratislavy. Zřejmě se přesunula blíž ke svým "klientům" v České republice a na Slovensku

Číst více »
Smlouva o převodu obchodního podílu

Smlouva o převodu obchodního podílu je právním titulem pro převod podílu společníka ve společnosti s ručením omezeným či komanditní společnosti.

Číst více »
Převod obchodního podílu

Převod obchodního podílu se stal v posledních letech vyhledávaným způsobem jak se zbavit odpovědnosti za problémy společnosti

Číst více »
Daňový kalendář pro rok 2011

Náš server www.profipravnik.cz mezi prvními pro vás připravil daňový kalendář pro příští rok. Kalendář je připraven k vytisknutí, nebo ho můžete používat přímo ve svém počítači

Číst více »
Založení živnosti je nyní levnější

Začínajícím podnikatelům se má výrazně ulehčit. Vláda slíbila přijmout mnohá opatření, která ruší některé dosavadní povinnosti a snižuje administrativu spojenou se založením živnosti. I nadále tak budeme v rychlosti založení firmy či živnosti patřit mezi nejhorší v Evropě.

Číst více »
Ušetříte statisíce: Podnikový právník nebo advokát?

Právě v době ekonomické krize stojí mnoho firem před otázkou kde ušetřit na zbytečných výdajích.

Číst více »
Právník zdarma : I to je možné!

Právník zdarma. I taková možnost existuje. Záleží jen na co a jakého právníka potřebujete. Bezplatných možností právní pomoci či poradenství je několik.

Číst více »
Construct Data je stále tady: Vymáhá dál neoprávněné pohledávky

Společnost Construct Data, European City Guide a další i přes své nekalé obchodní praktiky stále působí na evropském trhu, tedy i v České republice. Na firmách a občanech vymáhá desetitisícové i statisícové částky.

Číst více »
Neznáte všeobecné podmínky bank? Můžete na to doplatit

Chcete využít bankovních produktů? Nezapomeňte si prostudovat všeobecné obchodní podmínky, které se k danému produktu vztahují. Podpisem smlouvy se totiž i tento dokument stává pro vás závazným. Mnoho klientů totiž neznalost všeobecných smluvních podmínek stojí desetitisíce korun.

Číst více »
Intercable Verlag AG dál vymáhá peníze z podepsaných formulářů

Společnost Intercable Verlag, European City Guide a další i přes své nekalé obchodní praktiky stále působí na evropském trhu, tedy i v České republice. Na firmách a občanech vymáhá desetitisícové i statisícové částky.

Číst více »
Construct Data a ECG dostaly tvrdý úder

Další soud odmítl nároky tzv. formulářové společnosti. Švýcarská společnost Intercable verlag tak přišla o 690 EURO. Ztráty však mohou jít do statisíců EURO. Poškození „klienti“ této společnosti mohou slavit.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU