Exekuce

Exekuce na vašeho manžela už ohrožuje i vás

Od roku 2013 dostali exekutoři velmi výhodný nástroj jak dosáhnout úhrady dluhů pro věřitele. To co dříve bylo nemožné či problematické se stává skutečností. Pokud tedy váš manžel či manželka dělají i bez vašeho vědomí obrovské dluhy, nemusí je možná platit. Zaplatíte je totiž jako manžel vy sám.

Číst více »
Ce exekutor nesmí vzít

Dle nejnovějších statistik hrozí bezprostřední exekuce až 800 000 našich občanů. Tito lidé nejsou schopni hradit své dluhy u finančních institucí. Jedná se o vysoké číslo, které bude dle předpovědí ekonomů i bank stále růst. Dluhy domácností se totiž rekordně zvyšují a v současné době dosahují více než 1 bilion Kč. Na každého občana včetně důchodců a dětí tak připadá průměrný dluh ve výši 106 000,- Kč.

Číst více »
Nebankovní registr vám může zlomit vaz!

Bankovní registr je na naší bankovní scéně již zaběhnutý nástroj, který využívají téměř všechny banky v České republice.

Číst více »
Pozor na zprostředkovatele: Jejich lži vás mohou stát tisíce!

Příběh čtenáře ze sekce hororstory Jiří Bláha na www.mojepoplatky.cz Při koupi auta v našem největším autobazaru jsem si na část ceny musel vzít úvěr. Úvěr se samozřejmě nabízí přímo na místě u splátkové společnosti, která nabízí produkt přímo na koupi auta.

Číst více »
Nevěřte zástupcům bank. Můžete doplatit desetitisíce!

Nepozornost při sjednávání úvěru se vám může velmi prodražit! Úrok a nejrůznější poplatky se vám tak mohou zvýšit až trojnásobně. Na jaké praktiky bankovních zástupců si dávat pozor?

Číst více »
Exekutor už nebude neomezeným pánem nad dlužníky

Exekutoři už nebudou neomzenými pány nad životy dlužníků. Došlo ke zpřísnění jejich postavení vůči dlužníkům

Číst více »
Půjčky bez navýšení vás mohou přijít někdy velmi draho

Takzvané půjčky bez navýšení mohou ve skutečnosti vyjít kupce velmi draho. Splátkové společnosti i prodejci používají účinné finty

Číst více »
Zadlužujte se s rozumem. Pražákovi měli ještě štěstí

Dluhy domácností překročí letos 900 miliard korun a dostanou se tak na nejvyšší hodnotu v historii ČR. Češi si půjčují téměř na všechno. S příchodem ekonomické krize však může být bezhlavé zadlužování smrtící.

Číst více »
Osobní bankrot: Začátek nového života?

Máte vy nebo váš manžel problémy s dluhy, které již nejste schopni splácet, přestože splácet chcete? Ano, dostali jste se do velmi svízelné situace, která se jen velmi těžko řeší. I zde však existuje řešení

Číst více »
Pozor na kreditní karty a kontokorent. Mohou vás permanentně zadlužit

Nedostává se vám peněz a přitom nutně potřebujete uhradit nájem, služby či jiné nečekané platby? Právě pro vás se nabízejí nejrůznější úvěrové produkty, které vám mají „pomoci“ s dočasným nedostatkem finančních prostředků.

Číst více »
Předmanželská smlouva se vyplatí. Ale ne každému

Předmanželská smlouva. Ano či ne? Odpověď není jednoduchá. Jednomu může přinést miliony korun, druhého o ně zase může připravit.

Číst více »
Jak se bránit exekuci?

Exekutoři zabavují nemovitosti, zařízení bytů, peníze na účtech či automobily. Alarmující je, že s exekucí má více méně aktuální zkušenost již více než 20 procent občanů České republiky, a toto číslo neustále roste.

Číst více »
Hrozí vám exekuce? Neschovávejte se!

Hrozí vám exekuce? A nemáte na splátky svých dluhů? Pak je největší chybou dělat mrtvého brouka a před věřitelem se schovávat. Následky se vám určitě nevyhnou.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU