Advokátní úschova

Tato sekce přináší důležité informace o institutu Advokátní úschova, jejích výhodách, principech a cenách.

V případě zájmu o zřízení advokátní úschovy za velmi příznivých a výhodných podmínek kontaktujte naši advokátní kancelář na mail: profipravnik@gmail.com

Proč využít advokátní úschovu? Je bezpečnější než úschova u realitní kanceláře

Proč raději využít při koupi či prodeji nemovitosti advokátní úschovu a nespoléhat se na tzv. úschovu finančních prostředků u advokátní kanceláře? Důvodem je bezpečnost, ale i komfort, který máte při využití advokátní úschovy. Při využití advokátní úschovy v podstatě neriskujete ztrátu svých finančních prostředků. Cena za tuto jistotu přitom nemusí být vůbec vysoká.

Číst více »
Advokátní úschovy peněz od roku 2013 bezpečnější

Od roku 2013 zavedla Česká advokátní komora v souvislost s advokátními úschovami nové bezpečnostní opatření, které má dále zajistit větší kontrolu a bezpečnost finančních prostředků klientů.

Číst více »
Advokátní úschova peněz vám může zachránit miliony

Advokátní úschova finančních prostředků znamená uložení peněz na účet úschovy advokátní kanceláře s cílem jejich vyplacení za splnění předem daných a smlouvou o advokátní úschově daných podmínek.

Číst více »
Cena advokátní úschovy

Cena úschov se liší s ohledem na výši částky a instituce, která úschovu zajišťuje. Úschovu tak nemusíte realizovat pouze prostřednictvím advokáta, ale také prostřednictvím banky či notáře. U těchto institucí však musíte akceptovat často předem danou tabulkovou cenu úschovy. V případě banky se také musí klient často připravit na administrativní a úřednické kolečko.

Číst více »
Nechcete využít advokátní úschovy? Co vám hrozí

Pokud se rozhodnete ušetřit například 4 000 korun za advokátní úschovu například částky kupní ceny ve výši 2 500 000 korun, pak je to jistě vaše právo, ale velmi riskujete s takto vysokými finančními částkami a navíc dáváte mnohem větší a výhodnější postavení prodávajícímu či jiné protistraně.

Číst více »
Daň z převodu nemovitostí hraďte z advokátní úschovy

Úhrada daně z převodu nemovitostí je další pozitivní funkcí advokátní úschovy. Máte pravdu, že odvést daň z převodu nemovitostí je povinen prodávající. V zákoně však bohužel zůstal relikt ručení kupujícího za úhradu daně z převodu a tudíž jste i jako kupující odpovědni za řádnou úhradu daně z převodu nemovitostí, pokud ji neuhradí prodávající.

Číst více »
Úschova realitní kanceláře vás může poškodit. Důvěřujte advokátovi

Úschovu částky kupní ceny nabízejí dnes realitní kanceláře jak na běžícím páse. Úschova realitky má v kupujícím vyvolat zdání, že je částka u nestranného subjektu a že je částka ochráněna. Bohužel však tomu tak není.

Číst více »
Smlouva o advokátní úschově. Co má obsahovat?

Smlouva o advokátní úschově je dokument na jehož základě svěřujete advokátovi do úschovy své finanční prostředky. Smlouva o advokátní úschově tak musí obsahovat důležité náležitosti.

Číst více »
Jak dohodnout zřízení advokátní úschovy

Prvním krokem pro zřízení advokátní úschovy je kontaktovat naší advokátní kancelář na mail: profipravnik@gmail.com , kde vám sdělíme nejdůležitější informace k celé věci.

Číst více »
Advokátní úschova pro realitní kanceláře: Zvyšte svou důvěryhodnost zdarma

Realitní kanceláře pouze nekritizujeme, ale naše advokátní kancelář jim také nabízí alternativu, která může být pro realitní kanceláře i zdarma. Realitní kancelář tak může začít nabízet skutečnou a věrohodnou advokátní úschovu pro všechny své klienty.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU