Zavedli jsme novou službu E-PORADENSTVÍ, která garantuje odpoveď na dotaz do 24 hodin. Ctíme Vaše soukromí, proto položené dotazy ze služby E-PORADENSTVÍ nepublikujeme na webu.

» Položit nový dotaz přes službu E-PORADENSTVÍ


Níže můžete vyhledávat v položených dotazech z původní služby.

Položené dotazy

Převod nemovitosti

DOTAZ

Dobrý den, prosím, potřebuji poradit. Na stavbu domu jsme použili úvěr ze stavebního spoření a domem samozřejmě ručíme, čili je zapsán v katastru jako záruka úvěru bance. Jsem podruhé ženatý a z prvního manželství mám tři dospělé děti. Nyní máme osmiletého syna. Chci aby v případě mé smrti zdědil moji polovinu  domu on. Je to možné a když ano tak jakým způsobem je to proveditelné?

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

být Vámi, tak bych se rozhodně nespoléhal na dědické řízení či závěti apod. tyto věci totiž bývají často zpochybnitelné například u soudu. Pokud chcete využít takového řešení, tak doporučuji přepsat část domu na svého syna už nyní s tím, že ve smlouvě je možné upravit věcné břemeno na dožití a současně případné předkupní právo či vrácení daru v případě, kdy by se chtěl v budoucnu syn části domu zbavit.

Pokud by jste potřeboval podrobnější poradu či pomoc s vypracováním a zařízením kompletních smluv, pak mě prosím kontaktujte na mail: mojepoplatky@seznam.cz

 

Číst více »

Dotaz DB prodej

DOTAZ

Dobrý den ,chtěl jsem se zeptat,podědil jsem členská práva k druž.bytu,předchozí majitel byl členem družstva 3roky a já jsem 2 roky ,zajímalo by mě jestli se v rámci dědictvý roky sčítají,protože byt chci prodat a dočetl jsem se ,že když jsem majitelem ,min 5 let nemusím platit daň z příjmu,děkuji

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

to co říkáte se vztahuje k prodeji bytu v osobním vlastnictvím. U družstevního bytu nejste vlastníkem, ale pouze členem družstva. Řešení samozřejmě existuje. Ty roky se samozřejmě takto sčítat nedají, ale dá se to upravit jiným způsobem.

Pokud budete chtít podrobnější informace či konkrétní právní pomoc, pak mě kontaktujte na mail: mojepoplatky@seznam.cz

Číst více »

vyjmutí z dědictví

DOTAZ

Dobrý den,

z prvního rozvedeného manželství mám dvě dospělé zaopatřené děti 33 a 37 let. V druhém manželství jedno dítě 17 let.

Matka mi darovala 2+kk  kat.I.

Nyní pořizujeme malý nový domek na klíč. Jak vyjmout děti z prvního manželství z dědictví a zároveň je zbavit povinnosti splácet úvěr na plánovanou nemovitost v případě mé nesolventnosti.

KM

ODPOVĚĎ

Z dědictví děti z prvního manželství bohužel nevyjmete. Jako děti mají nárok na svůj podíl na majetku a pak se dohodnout na případném vyplacení.

Z uvedeného je zřejmé, že v případě, pokud by se Vám něco stalo, a oni se nevzdali dědictví, pak budou muset splácet závazky s dědicktvím spojené.

Existuje řešení, které Vám mohu sdělit pokud mě kontaktujete na mail: mojepoplatky@seznam.cz

Číst více »

darování nemovitosti

DOTAZ

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat jak je to s poplatky k dani darovací, když dárce ( bratr mého přítele) chce darovat nemovitost mě i mému příteli. A jaké dokumenty k převodu potřebujeme. předem dějuji za odpověd.

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

to bude trošku komplikované. Váš přítel sice nezaplatí na dani darovací ani korunu, ale Vy už budete muset zaplatit celých 7 procent z poloviny hodnoty darované nemovitosti a k tomu si budete muset nechat vypracovat odhad ceny...

Napadá mě ale řešení, která Vám výrazněji ušetří. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail: mojepoplatky@seznam.cz

Číst více »

Prodej směnky

DOTAZ

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně prodeje směnky, kterou chci prodat.Ozvalo se mi pár firem, které nakupují pohledávky.Zajímalo by mě, jak probíha prodej, abych nahodou jim nedala směnku a oni mi nedali peníze, tím pádem bych neměla nic, dále pokud ji prodám a dlužník směnku novému majiteli nezaplatí, mohou peníze vymáhat po mě?Existuje nějaký návod,jak si firmu pořádně prověři?Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti.

Děkuji moc.

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

záleží o jaký druh směnky se jedná a jak je formulována. Mimo prodej jste taky oprávněn soud navrhnout směnečný platební příkaz vůči dlužníkovi a okamžitě exekuovat jeho majetek v případě že směnku v době splatnosti či na vyžádání neuhradí.

Číst více »

Svěření syna do péče otci

DOTAZ

Dobrý den,

jsem rok rozvedená, dvě dospívající děti byly svěřeny do mé péče a soudem odsouhlaseno výživné Dohodou ze strany otce. Po rozvodu jsem se musela na nátlak exmanžela přestěhovat. Syn bohužel zůstal u otce.

Od září 2008 mi exmanžel neplatí výživné na syna, i když je to stanoveno soudem. Nyní požádal soud o svěření syna do péče, a požaduje výživné z mé strany, a to i zpětně za uplynulý rok.

Naše majetkové poměry jsou zásadně rozdílné. Exmanžel vlastní dvě prosperující firmy, jezdí v luxusním voze, a má slušné příjmy. Já jsem zaměstnaná s čistým příjmem 8.900,-/měsíčně.

Syn ke mě dohází asi 1x týdně, občas i přespí. Starala jsem se o ně po operaci, nebo v době exmanželovi dovolené.

Chci se zeptat, jestli jsem povina exmanželovi platit výživné, i když to nemám stanoveno soudem?

Mám možnost po manželovi nyní požadovat doplacení výživného od září, když prakticky syn bydlí u něj? Ovšem soudně je stále určen v mojí péči. Zároveň exmanžel už podal žádost o svěření do své péče a čekáme na předvolání k soudu.

Jak se mám u soudu bránit o stanovení výše výživného z mojí strany? Nemám takové možnosti jako bývalý manžel.

Děkuji za brzkou odpověď.

Přeji příjemný den. Hana

 

ODPOVĚĎ

Dobrý den

na vyplacení výživného pro svého syna máte jistě nárok a dokonce můžete i podat návrh na exekuci z důvodu nezaplaceného výživného. Pokud manžel podá návrh na svěření syna do péče, tak předpokládám, že bude úspěšný, když už v současnosti u něj syn bydlí.

Aby jste se vyhnula povinnosti výživného je třeba se aktivně bránit a v reakci na tento návrh již dobře argumentovat a prokázat, že platit výživné z důvodu nízkých příjmů nemůžete, že se sama staráte o celou domácnost apod. Chci se ještě zeptat jak vysoké výživné máte na děti soudem odsouhlaseno?

V případě zájmu o poradu či konkrétní právní pomoc mě kontaktujte na mail: mojepoplatky@seznam.cz

Číst více »

dlužné výživné

DOTAZ

Dobrý den, mám takový dotaz. Manžel dluží své bývalé přítelkyni výživné za 5 měsíců, to je 10 tisíc korun od narození jeho syna. Bývalá přítelkyně peníze schválně nechtěla, dokud neurčil výživné soud. Od soudu platíme výživné každý měsíc pravidelně 2 tisíce, jenže je tu ten dluh, který měl manžel podle soudu zaplatit do dvou měsíců a to je přesně dnes. Chodí nám od expřítelkyně výhružné sms, že to dá k soudu a že k nám příjde exekutor a já bych chtěla vědět, jestli se mám bát, nebo ne. My těch 10 tisíc bohužel nemáme a chceme to splatit postupně. Když budeme posílat 4 tisíce měsíčně, dokud dluh nesplatíme, hrozí nám něco? Já sama mám malou holčičku a alimenty nedostávám už 6 měsíců. Těch 10 tisíc najednou prostě nemáme :o(( poraďte prosím co máme dělat. Děkuji za odpověď Veronika

ODPOVĚĎ

Dobrý den

pokud nedodržíte soudní rozhodnutí a nezaplatíte dluh do určené doby, může bývalá přítelkyně požádat soud o nařízení exekuce. S tím, že jakmile učiní exekutor první úkon, budeme mu muset zaplatit další deset tisíc korun na nákladech. Bohužel není povinností matky přistoupit na splátkový kalendář. Obávám se, že lepší řešní než jí peníze co nejdříve uhradit neexistuje.

Číst více »

vyživovací povinnost

DOTAZ

dobrý den chtěla bych se zeptat jak je to s vyživovací povinností když má nezletilí,dítě a nebylo mu osmnáct,a co po 18 narozeninách.je otec povinnen platit i po 18 když dítě nevydělává ale bere rodičovský příspěvek na svoje dítě.děkuji

ODPOVĚĎ

Aby dítě mohlo pobírat výživné, je třeba aby stále studovalo. Pokud už nestuduje a má dítě, resp. je přihlášeno na úřadu práce a bylo mu 18 let, pak už na výživné nárok nemá.

Číst více »

Prohlášení vlastníka cena

DOTAZ

Dobrý den,

jsme družstvo v panelovém domě. Máme 45 bytů. Abychom mohli převádět byty do osobního vlastnictví potřebovali bychom vypracovat tzv. prohlášení vlastníka budovy. Jaké prosím ceny tohoto prohlášení a jaké se platí poplatky?

ODPOVĚĎ

Ceny prohlášení se různí. Záleží kdo tuto službu vykonává. Obecně jsme schopní vytvořit prohlášení vlastníka na klíč od 1000 korun za jednu jednotku. V ceně už je zahrnuta kupní smlouva pro převod jednotky novému vlastníkovi do osobního vlastnictví. Takže o žádnou drahou záležitost se jednat nemusí.

V případě dalších informací či zájmu o konkrétní právní pomoc mě prosím kontaktujte na mail: mojepoplatky@seznam.cz

 

Číst více »

náhradní byt

DOTAZ

Dobrý den, hledám náhradní byt pro nájemníky na dobu neurčitou,výpověď s přivolením soudu,platili jsme stěhovací i soudní náklady, zjistila jsem že nemám nárok takový byt sehnat, je jiná možnost než jim dát odstupné jak si o něj řekli?(trvají na době neurčité, ale když dostanou peníze tak jim doba určitá vadit nebude, není to divné?)Děkuji za odpověď Lenka Šmídová

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

nájem na dobu neurčitou je skutečně velký problém, pokud nájemníci platí nájem včas a současně neporušují své povinnosti z nájmu bytu.

Obecně bych poradil dohodnout se na odstupném, ovšem záleží jaká výše odstupného je pro Vás přijatelná. A následně můžeme zformulovat kvalitní nájemní smlouvu na dobu určitou, která Vám umožní dát nájemníkům velmi brzy výpověď bez uvedení důvodů a současně tak aby neměli nájemníci možnost se účinně bránit.

Pokud budete mít zájem o pomoc či další informace, pak mě kontaktujte na mail: mojepoplatky@seznam.cz

Číst více »

výživné

DOTAZ

Můj problém je takový.V roce 2002 mi nerčili výživné bývalý manžel nemusel nic platit nic nebylo určeno, takže mu nevznikl žádný dluh na výživném.Jsem doplácena sociálním odborem do výše životního minima. Příští týden máme soud na určení výživného otci 3 roky zpětně. Dnes mi bývalý manžel poslal výživné 48000 za 4 roky zpětně i když soudem nebylo zatím nic určeno takže mi výživné vlastně nedlužil. Chtěla bych vědět jestli tato peníze musím přiznávat na přídavky na děti a sociálním odboru i když mi výživné neplatili za manžela jen mě dopláceli do životního minina.A jestli to bude mít vliv na dávky. Děkuji

ODPOVĚĎ

Dobrý den

mám obavu, že přiznání této poměrně vysoké částky výživného bude mít vliv na výši sociálních dávek, které dostáváte. Výživné je totiž standardním příjmem, který má vliv na výši dávek.

Je možné, že bychom ale mohli dospět k nějakému řešení, kontaktujte mě prosím přímo na mail: mojepoplatky@seznam.cz

 

Číst více »

Nový dotaz

DOTAZ

Dobrý den, mám problém s výši alimentů. Dostala jsem se na vysokou školu do Prahy, jelikož nejsem z Prahy, tak budu muset bydlet na koleji, která činí 3.500 kč měsíčně. S otcem, který na mě doposud platí 2000 se nestýkám a nemáme dobrý vztah. Požádala jsem ho o navýšení alimentů na 4000. On mi prý max. přidá 1000. Jeho plat činí 17000 čistého měsíčně. Proto se chci zeptat, jestli mi soud přizná ty 4000. Děkuji za odpověď Jakubcová.

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

možnost by tu být mohla, a můžeme se o to pokusit. Je třeba soudu podat kvalitní návrh na zvýšení výživného, který bude dobře odůvodněn a bude obsahovat vše potřebné. Částku bych navrhoval ještě vyšší, např. 5000 Kč, kdy soud bude mít alespoň prostor na snížení k potřebným 4 000 Kč..To že budete mít ve sporu úspěch Vám ale nezaručím, vše záleží na kvalitě a důvěryhodnosti návrhu, který podáte k soudu.

Pokud máte zájem o další informace či konkrétní právní pomoc kontaktujte mě na mail: mojepoplatky@seznam.cz 

Číst více »

Prodej garáže

DOTAZ

Dobrý den,chtěl bych se zeptat - chtěl bych prodat garáž a nevím jaké formality a papíry potřebuju k prodeji a co kde,kam mám odnést a popřípadě zaplatit.Předem děkuji za pomoc.

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

bude nutné vypracovat kupní smlouvu na garáž, návrh na vklad do katastru nemovitostí, také si budete muset nechat zpracovat odhad nemovitosti. Následně po prodeji musíte podat daňové přiznání k dani z převodu nemovitostí

Pokud máte zájem o další informace nebo konkrétní právní pomoc, pak mě kontaktujte na mail: mojepoplatky@seznam.cz 

Číst více »

Podani zalobi

DOTAZ

Exzistuje nejaky formular na podani zalobi : nevyplaceni mzdy zamestnavatelem /podnik v likvydaci/  nebo musim za pravnikem

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

o konkrétním formuláři nevím. V každém případě doporučuji navštívit advokáta. V případě soudních sporů to doporučuji, jinak se Vám může úspora v počátku řízení velmi výrazně prodražit. Pokud si totiž protistrana advokáta vezme, budete ve velké nevýhodě.

Pokud by jste chtěl s vypracováním žaloby pomoci, kontaktujte mě na mail: mojepoplatky@seznam.cz 

Číst více »

Údajně poškrábané auto

DOTAZ

Dobrý den.Před nedávnem se strejdovi stala taková věc:dosti opilý šel oslavy a údajně se měl dopusit toho,že se zastavil u auta ,které měl poškrábat.Bohužel má alkoholový výpadek paměti a nic si nepamatuje.Z dokumentu od policie vyplývá,že ho majitel skoro ihned zpacifikoval a zavolal policii.Ti strýce odvezli na protial.stanici.Pak vypovídal na policii.Tam mu vzali experýzzu z klkíčů.To dopadlo v jeho prospěch-negativní.Tak nechápu,proč má platit odhadní sumu 5700,kč opravy těch dveří?Je to tím,že to nepopírá,ale tvrdí,že si nic nepamatuje?Celé to vypadá na vychytralého mladíka,který má už tak velice poškrábané celé auto na všech místech a chce si ho nechat opravit.Co máme udělat?Děkuji velice za odpověď.

ODPOVĚĎ

Už od první chvíle měl zapírat a prohlásit, že to neudělal. Jednalo by se pouze o tvrzení zmíněného mladíka, které by nebylo podpořené žádnými důkazy. Takhle se připouští možnost, že to strýc skutečně udělal. Ještě by bylo možné se proti rozhodnutí odvolat.

Číst více »

darování mezi příbuznými

DOTAZ

Dobrý den,manžel zdědil po své matce polovinu domu.V druhé polovině bydlí jeho teta(matčina sestra).Nejedná se dvojdomek ale o patrový dům se společnou chodbou a dvěma byty.Manžel by rád svoji polovinu daroval své tetě.Musíme zaplatit nějakou darovací daň,a potřebujeme k darování odhad nemovitosti?Děkuji Horáková Iveta

ODPOVĚĎ

Dobrý den paní Horáková,

myslím, že už jsem Vám dnes na Váš dotaz odpovídat. Ale pro jistotu ještě jednou. Pro darování nebude Váš manžel potřebovat odhad nemovitosti ani nebude muset platit darovací daň. Musí však spolu uzavřít správnou darovací smlouvu a vše důležité v ní upravit. Spolu s darovací smlouvou je nutné vypracovat také návrh na vklad do katastru nemovitostí.

Pokud se nepletu, tak původně chtěl manžel tetě část domu prodat. Pokud budete mít zájem i toto jde upravit..např.smlouvou o půjčce, kdy teta bude za dům splácet formou splátky půjčit.

Pokud budete mít zájem o další informace, nebo budete chtít konkrétní právní pomoc při vytvoření zmíněných dokumentů, tak aby vše bez problémů a rychle prošlo s co nejnižšími náklady pak mě kontaktujte na mail: mojepoplatky@seznam.cz 

Číst více »

rozdělení nemovitosti

DOTAZ

Dobrý den, tři rodiny bydlíme v nemovitosti s třemi oddělenými vchody ve společném vlastnictví a jedním číslem popisným. Každá část je v různém stádiu rekonstrukce - tzn. někdo je před a někdo již po rekonstrukci. Rádi bychom uskutečnili po zaměření "dohodu o rozdělení nemovitosti" na samostatná čp se zápisem do katastru nemovitostí. Zajímá nás, zda již dříve profinancované částky do rekonstrukce jednotlivých dílů, mají vliv na celkové finanční náklady pro jednotlivé rodiny s tímto rozdělením spojené, protože každá část po rozdělení bude mít jinou odhadní cenu. Děkuji

ODPOVĚĎ

Dobr den,

navrhoval bych Vám pro Váš případ výhodnější řešení. Prohlášením vlastníka vytvořte samostatné byty v domě. Je v podstatě jedno jakou část domu, který byt zabere. K tomu v podstatě nebudete potřebovat žádný odhad ceny nemovitosti a navíc se každý z Vás stane výlučným vlastníkem svého bytu či své části nemovitosti. Pokud by se to řešilo pouze rozdělením čp pak s tím bývají problémy,protože musí být dům funkčně rozdělitelný a zároveň zůstáváte pouze podílovými spoluvlastníky, čož je nejhorší forma vlastnictví..teoreticky pak má každý z vlastníků právo užívat jakoukoliv část domu, může ji zastavit apod..

Pro bližší informace či konkrétní právní pomoc kontaktujte naši kancelář na mail: mojepoplatky@seznam.cz

 

Číst více »

zúžení SJM v manželství

DOTAZ

Dobrý den, má takový dotaz, chtěla jsem se zeptat, když manžel měl druhy před manželstvím a teď se pomalu vyplývají na povrch, můžu si zabezpečit majetek, který jsem měla před manželstvím tím, že nechám zúžit SJM?

A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se dluhy nabité před manžestvím vztahují i na mě jako na manželku? Prosím Vás o radu, co mám v této situaci dělat. Děkuji Martina

 

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

zúžení společného jmění se vztahuje na úpravu majetkových vztahů po uzavření manželství. Co bych však doporučoval, aby jste s manželem mezi sebou uzavřeli dohodu o vypořádání majetku a závazků. Manžel by v této dohodě výslovně prohlásil, že zodpovídá za veškeré své dluhy a že z těchto dluhů nebylo pořízeno nic do společného jmění manželů ani pro potřeby rodiny a veškeré tyto prostředky použil pro své potřeby,  a že o vzniku dluhů jste jako manželka nic nevěděla apod..

Bylo by dobré, aby tuto dohodu manžel podepsal a ověřil se úředně podpis.

Pokud budete mít zájem mohu Vám dohodu naformulovat a připravit, postačí pak jen Vaše úředně ověřené podpisy a smlouvu si uschováte. V případě jakýchkoliv následných problémů se splácením dluhů se dokonale vyviníte z odpovědnosti a jakákoliv exekuce či pokus o vymáhání dluhů po Vás bude neoprávněné a bude pak možné se dobře ubránit. Z judikatury vyplývá, že taková obrana je skutečně možná.  

Pro bližší informace či konkrétní právní pomoc kontaktujte naši kancelář na mail: mojepoplatky@seznam.cz 

Číst více »

Exekuce

DOTAZ

Dobrý den.Potřebovala bych poradit.V roce 2006 jsem si půjčila od soukromé osoby 50000Kč,měla jsem vrátit 72000Kč v měsíčních splátkách.Bohužel v roce 2008 jsem se dostala do tížívé finanční situace,ale s dotyčnou osobou jsem se domluvila,že ji budu dávat tolik kolik budu moci.Pak jsem dostala větší obnos peněz a dala jsem najednou 50000Kč.Ale tedˇv dubnu mi přišel dopis od exekutora na zaplacení dluhu 72000+poplatky za soud a odměnu exekutorovi.Dotyčná osoba mi řekla,že ty peníze nepřizná a že mi vrátí těch 50000Kč až ji splatím celý dluh.Jen pro upřesnění,jsem na mateřské a dluh celkový je 110000Kč.Můžete mi poradit,co mám dělat?Děkuji za odpovědˇ.

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

pokud máte doklad o zaplacení dané částky a zbytek se jedná pouze o úroky z prodlení, pak podejte proti exekuci stížnost k příslušnému soudu. Uhrazením částky jste v podstatě uhradila celý dluh a zůstaly pouze úroky. Navíc bylo třeba se už bránit při jednání u soudu. Žádný platební rozkaz či rozsudek Vám nepřišly?

Pokud by jste potřebovala aktivně pomoci s obranou před exekucí, tak mě prosím kontaktujte

Pro bližší informace či konkrétní právní pomoc kontaktujte naši kancelář na mail: mojepoplatky@seznam.cz 

Číst více »

Prodej nemovitosti, která je ve spoluvlastnictví

DOTAZ

Po několikaletém soužití jako druh a družka jsem na naléhání partnera prodala svůj družstevní byt a za tyto peníze jsme s druhem koupili starší rodinný dům a později zahradu. Každý je vlastníkem ideální poloviny. Po nějakém čase jsme uzavřeli manželství. Jak se ukázalo, nefunkční. V současné době jsme rozvedeni. Vzhledem k chování (tehdy ještě) manžela, jsem byla nucena z domu odejít a bydlet v pronajatém bytě. Bývalý manžel se dříve ani nyní o stav domu řádně nestará a ten chátrá. Navrhla jsem mu dům prodat s tím, že z celkové utržené ceny bude odečtena částka za kterou byl dům koupen z mých prostředků, tyto peníze by připadly mě. (Manžel nevložil do koupi domu ani korunu.)  Zbylou částku pak rozdělit na dvě poloviny. Polovina by připadla každému z nás. Bývalý manžel, který v domě bydlí na můj návrh nechce přistoupit, dům prodat nechce, na výplatu mého podílu nemá peníze. Na žádnou rozumnou dohodu nechce přistoupit. Prosím o radu jak mám dále postupovat, aby byla reálná naděje, že dostanu alespoň své původní peníze zpět. Použila bych je na koupi vlastního bytu pro sebe a děti. 

Předem děkuji za radu.

 

 

 

 

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

zde bude jediné možné řešení. Podat k soudu návrh na vypořádání společného jmění manželů. A doporučuji toti podat co nejdříve. Je potřeba aby Vy jste byla jako navrhovatel, kde v návrhu navrhneme soudu, aby rozhodl o prodeji zmíněného domu z výtěžku vypořádal Vaše podíly.

V tuto chvíli bych viděl jako nejdůležitější vypracování kvalitního, odůvodněného a přesvědčivého návrhu na rozdělení společného jmění, tak aby soud toto vzal za prokázané a vyhnuly jste se zbytečným soudním jednáním.

Pokud by jste potřebovala s vyprácováním návrhu a dalšími záležitostmi ohledně rozdělení sjm aktivně pomoci, pak mě kontaktujte na mail: mojepoplatky@seznam.cz a dořešíme to  konkrétně. 

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU