Zavedli jsme novou službu E-PORADENSTVÍ, která garantuje odpoveď na dotaz do 24 hodin. Ctíme Vaše soukromí, proto položené dotazy ze služby E-PORADENSTVÍ nepublikujeme na webu.

» Položit nový dotaz přes službu E-PORADENSTVÍ


Níže můžete vyhledávat v položených dotazech z původní služby.

Položené dotazy

Hmotná odpovědnost

DOTAZ

Hmotná odpovědnost

 Dobrý den,

prosím Vás o radu. Pracuji jako prodavačka v prodejně s textilem. Prodejna je samoobslužná, zákazníci mají přímý přístup ke zboží. Na prodjeně pracujeme 4 prodavačky. Na jedné směně 2 prodavačky. Jednou za pololetí probíhá inventura zboží ve skladu a na prodejně. Po poslední inventuře nám bylo sděleno, že budeme inveturní schodek v plné výši uhrazovat. Je možné, aby jsme nesli hmotnou zodpovědnost i za zboží na prodejně, i když se nejedná o pultový prodej a ke zboží má každý přístup ? Dohoda o hmotné odpovědnsoti je součástí naší pracovní smlouvy. Jakým způsobem se můžeme bránit? Předem děkuji za odpověď. Linhartová Petra

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

hmotná odpovědnost a její rozsah by měl být ve smlouvě nějakým způsobem definován. Pokud definován není, pak se jedná v prvé řadě o odpovědnost za finanční prostředky v pokladně a věci, které máte v přímé odpovědnosti a v přímém užívání. Obávám se však, že nějaká obrana proti zaměstnavateli může být velmi složitá, protože zaměstnavatel má silnější postavení a tudíž konflikt s ním může znamenat ztrátu zaměstnání. Nicméně obecně se lze bránit tak, že k uvedeným věcem na regálech mají přístup zákazníci a ani jinak nemáte jistotu, že do obchodu nemá přístup někdo komu například majitel svěřil klíče apod. tudíž nemůžete zodpovídat za to, na co nemáte reálně vliv a možnost to ovlivnit.

Číst více »

odstoupeni od kupni smlouvy automobilu

DOTAZ

Dobrý den asi pred 3ma mesici jsem koupil osobni automobil. jelikoz jsem po koupi momentalne nemel penize na prepis tak jsem s automobilem jesdil mesic a pul s neprepsanym autem kdyzjsem ale po tom mesici a pul prijel na evidencni kontrolu pred prepisem vozidla se zjistilo ze auto ma prerazene cislo karoserie a tudiz je vozidlo neprepsatelne a tudoz i neschopne provozu. na evidencni kontrole me bylo receno ze mam odstoupit od kupni smlouvy  skrze skrytou vadu. puvodni majitel ale nechce od odstoupeni od smlouvy ani slyset. ted uz dokonce uz ani nekomunikuje nebere telefon neodepisuje na zpravy. chtel bych se zeptat jak dal postupovat s vyresenim tehle situace..

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

prvním krokem je zaslat bývalému majiteli doporučeně na doručenku písemné odstoupení od smlouvy se všemi zákonnými náležitostmi a vyzvat ho k převzetí automobilu a vrácení dlužné částky. V dopise ho také poučte co bude následovat, pokud nebude na dopis reagovat, tedy, že podáte trestní oznámení pro spáchání trestného činu podvodu a současně podáte žalobu na úhradu částky kupní ceny s právním zastoupení, kdy se dlužná částka vyšplhá na výrazně vyšší částku.

Dejte mu také termín pro zaplacení.

Pokud nebude pán reagovat, tak Vám nezbude než žalobu skutečně podat.

V případě zájmu o profesionální právní služby či poradenství kontaktujte naši advokátní kancelář na mail: ProfiPravnik@gmail.com

Číst více »

pracovni uraz

DOTAZ

Dobry den,stal se me pracovni uraz.Pri dopousteni vody do okruhu vyletela hadice na dopousteni a oparila me nohy para.Ted sem na neschopence.Dojeli z prace ze byla chyby v propoji toho dopousteni,ale aby firma nemusela platit pojistovne odskodneni zpet tak to napisou njako pracovni uraz mim zavinenim.Uslou mzdu me pry pojistovna vyplati a po firme nic nebudou chtit zpet a nevyhodi me bylo me receno.Mam s tim souhlasit?Dekuji Novak

ODPOVĚĎ

Dobrý den, já bych s tím zásadně nesouhlasil. V případě, že s tím souhlasit budete, můžete si velmi ublížit.

Pokud je skutečností to co říkáte, tak je na firmě, aby si věc řešila a Vás se to v zásadě netýká a také tak k tomu přistupujte.

V případě zájmu o profesionální právní služby či poradenství kontaktujte naši advokátní kancelář na mail:

ProfiPravnik@gmail.com

Číst více »

podvodná úvěrová firma

DOTAZ

Dobrý den, mám jeden menší problém, nevím jak se zachovat, protože jsem v téhle situaci nikdy nebyla. Byla jsem v tíživé situaci tak jsem potřebovala půjčku. Volala mi paní s firmy CIKS a řekla, že mi byl schválen úvěr ve výši 150000 kč, bylo mi to divné, tak jsem se ptala jsou tam nějaké poplatky předem? Ona ne, žádné poplatky. Tak mi řekla, že mi pošle podklady, bylo mi to divné, ale když se peníze nedávaly dopředy, tak jsem si řekla, proč to nezkusit. Poslala jsem jim podlady, s nikým jsem smlouvu žádnou neuzavřela ani jsem nejednala s třetím subjektem. A asi o měsíc později mi přišla složenka na 4850,-, že pro mé nesplnění musím tuto částku uhradit, nereagovala jsem na to, protože jsem se dozvěděla, že je to podvodná firma, že se na ni bude podávat trestní oznámení o měsíc znovu složenka na samou částku, tak už se bojím co by z toho mohlo být. Poradíte mi? Jo a ještě mi ta paní z téhle firmy řekla, pokud budu mít nějaké otázky mám jí zavolat na číslo, že kterého mi volala. Já to zkusila a číslo už neexistovalo, tak to je taky divné, né? Děkuji vám moc za pomoc

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

problémem je, že nevím co bylo v podkladech, které jste jim zasílala, ale pokud skutečně platí, že jste jim nic nepodepisovala, tak by žádný problém vzniknout neměl a tudíž na tu firmu nijak nereagujte. Tedy prozatím. Nicméně velmi bedlivě si hlídejte poštu a doručování zásilek, např. ze soudů apod. Pokud by Vám totiž dorazil nějaký platební rozkaz či jiné rozhodnutí, je pak nutné se aktivně bránit, protože jinak by jste mohla být odsouzena i bez toho, aniž by jste skutečně byla povinna něco plnit.

V případě zájmu o profesionální právní služby či poradenství kontaktujte naši advokátní kancelář na mail:

ProfiPravnik@gmail.com

Číst více »

reklamace opravy

DOTAZ

17,5,2011  Lom

Zdravím a mám dotaz jak se mám zachovat a co dělat . 10.1.2011 jsem dal video kameru Sony do opravny Sony Chomutov.Na dokladu je napsáno předběžná cena 2000 kč a oprava do 10.2.2011 . Několikrát jsem tam volal , poprvé mi bylo řečeno že čekají na tranzistor který je ještě špatný .Do konce Února by to mělo dojít .V Březnu mi bylo řečeno že mu nevychází čas a že to bude dělat po večerech , je mi divné že by si práci bral domu a po večerech na tom dělal . V Květnu mi bylo řečeno že ke fšemu nemají dokumentaci a že by potřebovaly stejnou kameru aby to mohli porovnat . Protože kameru potřebuji tak si jí půjčuji a to mě stojí také nějaké peníze . Ják se mám zachovat a popřípadě mám nárok na nějaké odškodnění ?

Předem děkuji Svoboda

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

asi Vás zklamu, ale na kompenzaci či odškodnění by jste měl nárok pouze ve chvíli, kdyby jste měli o opravě uzavřenou

smlouvu, která by upravovala termín dokončení opravy a případně i smluvní pokutu, kterou je opraváž povinnen uhradit

v případě, že opravu včas nestihne. Pokud tomu tak není, nejste na žádné pokutě dohodnuti a nelze ji tudíž ani vymáhat.

S vřelým pozdravem

Mgr. Miroslav Zeman

V případě zájmu o právní pomoc kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslava Zemana - ProfiPravnik.cz na mail: ProfiPravnik@gmail.com

Číst více »

dluh u operátora,promlčecí doba

DOTAZ

dobrý den

prosím o radu před 12 lety jsem měl paušál u mobilního operátora který mě těd poslal fakturu na 24000kč nevím o co jde a už si ani nepamatuji jestli tam nějaký dluh vůbec vznikl .Můžete mě prosím sdělit jak na to zareagovat,případně jestli už vec není dávno promlčená??

 

děkuji

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

jestli je to faktura splatná před dvanácti lety, resp. služba už před dvanácti lety skončila, pak je celá věc skutečně promlčená a operátor to zřejmě jen zkouší.

V případě zájmu o profesionální právní služby či poradenství kontaktujte naši advokátní kancelář na mail:

ProfiPravnik@gmail.com

Číst více »

vyvázání majetku

DOTAZ

Dobrý den,

prosím o radu na vyvázání majetku, který máme s manželem společný. Manžel je jednatel v s.r.o.  V případě exekuce na firmu je ohrožen náš společný majetek,  jakým způsobem je možné ho ochránit?

Děkuji

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

možností je hned několik. Technicky Vám to ale může vysvětlit spíše osobně na mailu, nikoliv tímto veřejným způsobem.

V případě zájmu o právní poradenství či profesionální právní pomoc mě kontaktujte na mail: profipravnik@gmail.com

Číst více »

povinnost kupujícího

DOTAZ

dobrý den,

reklamovala jsem strojek na vlasy, který používám v kadeřnictví. V dobrém úmyslu jsem na reklamaci zaslala veškeré doplňky, které byly součástí strojku- stříhací hlavice a nástavce. Firma mi bez ohlášení stříhací hlavice nabrousila a požaduje za nabroušení peníze. Přitom v reklamačním protokolu bylo jasně uvedeno, že chci odstranit chrastění vně stojku. Firma uznává, že hlavice na tuto závadu neměly vliv, ale brali to jako automatické, jelikož jsem hlavice přiložila k reklamovanému strojku. byla chyba na mé straně, když jsem poslala zboží v kompletním složení, jak jsem ho koupila?

Děkuji za odpověď

Ševečková

ODPOVĚĎ

Nikoliv, chyba je na jejich straně, a to že požadují nějaké placení, tak je plně bez nároku. Prostě to zkoušejí. Když zaplatíte bude to dobře, když ne, tak se nic nestane.

Oni nejsou oprávněni bez výslovného souhlasu zákazníka cokoliv kromě prací nutných k vyřízení reklamace cokoliv provádět. Žádná úvaha či něco automatického skutečně neplatí a nelze akceptovat.

Číst více »

4 reklamace a prodávající nekomunikuje

DOTAZ

Dobrý den pane Magistře,

potřebovala bych poradit jak dále postupovat s uplatněním 4 reklamace, před 10 měsíci jsem zakoupila koženou sedací sedačku, po 14 dnech se začal párat šev, bylo to opraveno, po 3 měsících znovu, opět opraveno, a po dalším měsící praskla dřevěná deska v opěrátku, vše uznáno jako reklamce prodejcem, mám o tom 3 reklamční protokoly, teď začala látka praskat, já si myslím že jde o koženku a ne kůži, a chci uplatnit 4 reklamaci ale obchodník se mnou nekomunikuje, nereaguje na maily a chce mi sedačku opravit, což já odmítla a napsala jsem mu emailem i sms, že chci odstoupit od smlouvy. Prosím jak dál, poraďte.

Děkuji předem

Rennerová

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

je třeba zaslat prodejci doporučený dopis, kde ho vyzvete, že z důvodu opakované reklamace zboží a tedy

jeho nemožnosti ho dlouhodobě a bezproblémově užívat žádáte o vrácení částky kupní ceny a odvoz

sedačky na Váš bankovní účet s tím, že pokud nebude na tento dopis reagováno je Vaše advokátní

kancelář oprávněna podat bez dalšího žalobu na úhradu částky, spolu s náklady řízení apod. což

se jim oproti hodnotě sedačky prodraží více než dvojnásobně.

Pokud reagovat nebudou, tak skutečně podejte žalobu. Myslím, že ji budete mít dobře podloženou.

V případě zájmu o právní pomoc kontaktujte naši advokátní kancelář na mail: profipravnik@gmail.com

Číst více »

rozvázání pracovního poměru .

DOTAZ

Prosím o radu-manžel pracoval ve firmě 15 let, hotel v kterém pracoval patřil ministerstvu vnitra, které ho pronajalo jinému subjektu na dobu 20ti let, od ministerstva vnitra nedostali výpověď pouze novou pracovní smlouvu, v které  nájemce jako nástupnická organizace přebrala veškerá práva zaměstnanců nasebe.poté ho pro nadbytečnost propustili s odstupným. je to tak ze strany pronajímatele i nájemce vše pracovněprávně správně.Manželovi je 52 let ,byl propuštěn v září a nemůže sehnat práci.

Děkuji za odpověď´JANA

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

pokud manžel dostal výpověď s odstupným a řádnou výpovědní lhůtou, a zaměstnavatel měl k výpovědi důvod, dle zákoníku práce, tedy zřejmě nadbytečnost, tak je vše určitě v pořádku.

Číst více »

Opuštění techniky aneb vyhrožování!

DOTAZ

Zdravím,

našel jsem si práci s ješžděním do Ruska.Šéf byl příjemný.Jel jsem první fůru,kde jsem byl zhruba 17 dní.Při vrácení jsem měl dostat 372 Euro.Nedostal jsem je,pač mi napočítal,že jsem mu měl vrátit tolik a tolik a že jsem najel víc kilometrů než jsem měl.Takže mi dal ubohý 2000 Kč.Jenže já vůl jel i po druhý a pak mi napsal,že mu dlužím 11 tisíc za telefon(v té době jsem byl na celnici ve městě Kaluga,kde je hlídané parkoviště) a jestli mu to nazaplatím,tak mi ukroutí hlavu apod. výhružky takže jsem dostal strach... nemůže se mi něco stát?? Tak z důvodu strachu  jsem mu nechal auto na celnici v Kaluze,odjel jsem na vlakový nádraží,abych se dostal  do moskvy,abych se následně dostal  zpět do ČR.

Asi vím,že jsem nezachoval přímo správně,ale pokud se ze zaměstnavatelem nejde v klidu dohodnout,tak člověk zareaguje jinak, i když tuší že dělá chybu.

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

zde vidím opravdu velkou chybu a asi se nevyhnete úhradě škody zaměstnavateli. Není sice správné, že Vám vyhrožoval, i kdyby to bylo neoprávněně, nicméně nelze reagovat tímto způsobem, kdy máte ve své odpovědnosti milionové hodnoty.

Měl jste na tuto činnost uzavřenou nějakou smlouvu? A jakou?

Číst více »

Dotaz

DOTAZ

Dobry den, chtela bych se zeptat. resim pres policii predani ucetnich dokumentu me zivnosti,kterou jsem mela a muj exmanzel mi je odmitl vydat. Zivnosti byly psane na me.Policie semnou sepsala protokol a kompletni ucetnictvi mi bude predano, jenze...mam moznost nejakym zpusobem vymahat zbozi v ramci instalaci dane zivnosti?zbozi mi totiz nebylo vraceno,ani zaplaceno a muj exmanzel ho nadale vyuziva a ja nemela pristup k tem dokumentum,takze sem nemohla ani ziskat to zbozi,protoze sem nevedela jake.Prosim poradte.

ODPOVĚĎ

Dobrý den

abych mohl odpověděť potřeboval bych vědět, zda jste měli nějak smluvně ošetřeno řízení a hospodaření živnosti, či zda se jednalo o svévůli Vašeho manžela, který vše dělal bez dohody s Vámi?

Obecně máte na majetek z podnikání, které provozujete výhraně Vy nárok a jeho zadržování by se mohlo za určitých okolností posuzovat jako krádež.

V případě zájmu o právní pomoci či další informace mě prosím kontaktujte na mail: mojepoplatky@seznam.cz

Číst více »

Smlouva

DOTAZ

Dobrý den, chtěla bych se poradit. Uzavřela jsem v červnu 2009 smlouvu na zhotovení projektové dokumentace na dům. Tato dokumentace měla být podle smlouvy zhotovena do 30-ti dnů. Bohužel do dnes dokumentaci nemám a už nechci dále čekat. Chtěla bych od smlouvy odstoupit, ale nechci samozřejmě nic platit. Firmě jsem zaplatila zálohu. Ve smlouvě stojí, že pokud odstoupím já, musím firmě zaplatit práci, která byla provedena nad zaplacenou zálohu. Po takové době čekání mě ale tohle přijde hodně sprosté, nechci platit nic a ještě bych chtěla vrátit zaplacenou zálohu. Nevím ale, zda mám na tohle právo. Děkuji za odpověď. S pozdravem Gabriela

ODPOVĚĎ

Dobrý den

předně bych potřeboval smlouvu vidět. Bez její znalosti Vám žádnou relevantní odpověď dát nemohu.

Jinak je zřejmé, že zhotovitel hrubě porušil své povinnosti ze smluvního vztahu, je tam pro tento problém

pamatováno s nějakými sankcemi?

Kontaktujte naši advokátní kancelář na mail: profipravnik@gmail.com

Mgr. Miroslav Zeman

Číst více »

Odstupné

DOTAZ

Dobrý den chtěla jsem se zeptat a poradit o odstupnem.Bývalý přítel i zaměstnavatel se kterým mám dceru jsem mela po mateřské dovolené nastoupit a on mě nechce vzít zpátky a ani žádné odstupné mi dát že prý jsem nenastoupila hned jak dceři byly tři roky ta se narodila 4,9,2007.Že mi odstupné nedá že mi dát prý pět áček že jsem nenastoupila do práce včas.Jak se mám prosím bránit nebo jde ještě něco udělat.Děkuji moc za radu Pavlíková

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

to je nesmysl. Pracovní poměr stále trvá. Zaměstnavatel Vás na absenci, nebo to že máte nastoupit do práce nijak neupozornil ani

Vám nevytvořil podmínky pro výkon zaměstnání. Proto trvejte na nástupu do práce, nebo výpovědi se zákonným odstupným. Pokud toto odmítne, pak pověřte advokátní kancelář, aby ho oficiálně vyzvala k umožnění výkonu zaměstnání pro Vás, v opačném případě bude věc předána k soudu žalobou na nehrazení mzdy dle pracovní smlouvy.

Kontaktujte naši advokátní kancelář na mail profipravnik@gmail.com

Mgr. Miroslav Zeman, advokát

Číst více »

pravni porada

DOTAZ

Dobry den,dekuji za vasi odpoved,ale se obavam ,ze budu potrebovat,pomoc pravnika. Jedna se o tel.operatora.Pisemne jsem podala zadost na znackove prodejne tel.operatora ,kde to potvrdili.Odpoved se vubec netykala me zadosti.Zajimal by me vas nazor, -trochu mi to pripada hloupe,kdyz oznamite tel.operatorovi,ze neco je spatne a vy jako klient musite dokazovat jejich chybu.Ta spolecnost by mela mit take zajem vyresit problem a ne jenom cekat az jim naservirujete dukazy. Z meho problemu by mohl byt dobry trhak v mediich.

ODPOVĚĎ

Dobrý den

to máte pravdu. Rozhodně by byla užitečná osobní porada v dané věci

Kontaktujte naši advokátní kancelář na mail profipravnik@gmail.com

Mgr. Miroslav Zeman, advokát

Číst více »

sexuální obtěžování

DOTAZ

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na můj prblém. Můj zaměstnavatel mě dalo by se říct donutil k orálnímu sexu. Svěřila jsem se kolegini a zaměstnavateli se to doneslo. Požádal mě o výpověď z mé strany. Jsem samoživitelka a bohužel si nemohu dovolit dát výpověď. On mi teď hrozí okamžitým vyhazovem. Chtěla jsem když už výpověď tak ze strany zaměstnavatele abych dostala alespoň nějaké odstupné, ale to bohužel on neakceptuje. Prosím o radu co v mém případě mám dělat. Mnohkrát děkuji za odpověď. Martina

ODPOVĚĎ

Prostě výpově´d sama nepodávejte. V případě že Vám ji dá on, musí k tomu mít vážné důvody a především výpověď odůvodnit.

Tam může být jeho slabina a takovou výpověď, pokud nebude úplná můžete soudně napadnout a zajistit si tak pokračování

Vašeho zaměstnaneckého poměru se zpětným doplacením mzdy.

Vpřípadě zájmu o právní pomoc či osobní setkání mě kontaktujte na mail: profipravnik@gmail.com

 

Číst více »

exekuce na podíl

DOTAZ

Dobrý den

jsem živnostník a mám exekuce na majetek a účet

Dotaz zní pokud založím s.r.o. má exekutor možnost zabavení majetku mé společnost či podílů?

Jak by to bylo kdyby byla založena A.S  má exekutor možnost zabavit majetek akciovky nebo podílů ? Děkuji za odpověď Vláďa

ODPOVĚĎ

Ano, exekutor má právo zablokovat jak podíl v s.r.o, tak například družstení či jiné podíly. Před exekucí se tím tedy neochráníte

Číst více »

Dotaz - internetový prodej

DOTAZ

DOBRÝ DEN,
CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT- CO JE TŘEBA K PROVOZOVÁNÍ  E-SHOPU S VLASTNÍ TVORBOU - BLAHOPŘÁNÍ, JMENOVKY APOD. MUSÍM MÍT ŽIVNOSTENSKÝ LIST A VÉST ÚČETNICTVÍ? JEDNÁ SE VLASTNĚ O HOBBY TVORBU.
DĚKUJI SARKISOVOVÁ

ODPOVĚĎ

Dobrý den

pokud budete e-shop provozovat jako samostatně výdělečnou činnost, pak rozhodně živnostenský list musíte mít, a příjem z tohoto pocházející musíte řádně zdanit.

Vést učetnictví nemusíte, pouze evidovat příjmy a následně můžete příjmy zdaňovat paušálními náklady, tedy procentní sazbou z příjmu.

Číst více »

převzetí zásilky na poště 12-ti letým synem

DOTAZ

Dobrý den, můj syn si objednal zboží, které jsem firmě zaplatila. Balíček - zaplacený byl odeslán na jméno mého dvanáctiletého syna. Na poště mu ho odmítli vydat přesto, že měl s sebou cestovní pas k prokázání totožnosti.

Odůvodnili to tím, že mu ještě není 15 let a proto musím balíček převzít za něho. Byl postup pošty správný? Děkuji za odpověď. Zdraví Šigutová Marcela  

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

postup pošty rozhodně není správný. Dám příklad, někteří rodiče se mohou jmenovat jinak než jejich dítě - např. žena po muži apod. a v občanském průkazu dítě mít napsané nemusí, jak poštovní úřednici prokážete, že jste matka tohoto dítěte? Pošta měla balíček dítěti vydat.

Číst více »

Vrácení zboží koupené přes internet,peníze dodnes nemám

DOTAZ

Dobrý den,

prosím Vás, objednala jsem si přes internet boty - Nike, platila jsem předem převodem, když boty došly, nejen, že se mi zdálo, že nejsou originál, ale byly na špičce jedné boty již odřené. Nemohla jsem se vůbec dovolat na linku, na e-mail také nikdo nereagoval, ale hned druhý den jsme se dovolali z jiného čísla a dle instrukcí prodejce jsem boty, doporučeně, poslala zpět. Dodnes mi ale nezaslali peníze, nikdo nereaguje na mé maily, telefon nikdo nezvedá. Jak dál postupovat, prosím.

 

 

ODPOVĚĎ

Dobrý den,

pokud nebude prodejce reagovat, pak nechte poslat výzvu k úhradě advokátní kancelář, což má výhradně větší přesvědčovací sílu, a nebo budete

muset rovnou podat žalobu. Předpokládám, že informace o prodejci včetně identifikačních údajů na internetu jsou k dispozici.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU