Služba PROFI Darovací smlouvy on-line je ideálně pro důchodce a seniory


|

Právě lidé v důchodovém věku jsou nečastějšími klienty, kteří objednávají zpracování darovací smlouvy, návrhu na vklad a návodu a oceňuje související poradenství a možnost na cokoliv se zeptat odborníka, který věc vyřizuje. Zajímavé je, že lidé ve věku na sedmdesát let, nemají výraznější obavy pracovat s internetem a i věci darování a zpracování právních dokumentů řešit internetovou formou.

Například pan Pepa, kterému je letos 75 let se rozhodl darovat své vnučce, která se o něj velmi pečlivě stará a věnuje mu veškerý svůj čas, svůj byt, ve kterém žije. Je mu jasné, že kdyby se věc řešila v dědickém řízení „poperou“ se o byt jeho děti, nyní už 50 ti leté, které ale nemají o Pepu velký zájem a vymlouvají se jen na své starosti a nedostatek času.

Darováním nemovitosti vnučce darovací smlouvou tak Pepa dosáhne toho, že jeho oblíbená a starostlivá vnučka skutečně předmětný byt získá a on bude mít v bytě zřízeno věcné břemeno – služebnost doživotního užívání až do své smrti. Vnučka tak bude byt vlastnit a až Pepa jednou zemře, může se do bytu buď nastěhovat nebo ho prodat a trošku více si užít života.

Pepa se rozhodl právě z důvodu jistoty a nezpochybnitelnosti smlouvy věc řešit s pomocí odborníka a tak si ve vyhledavači vyhledal server www.ProfiPravnik.cz kde velmi jednoduše našel mail na právníka a sepsal 4 body potřebných informací. V mailu také požádal Pepa o zpracování smlouvy a uhradil částku za zpracování 2900,- Kč.

Už druhý den pak Pepovi dorazila do mailové schránky darovací smlouva, návrh na vklad do katastru nemovitostí a návod na vyřízení věci, které si Pepa zkontroloval, vytiskl a s vnučkou zašli na poštu ověřit podpisy a podat na podatelnu katastru nemovitostí. Pepa se navíc mailem poptal na vše potřebné a důležité co ho v rámci darování zajímalo, nebo čím si nebyl jistý.

Pro Pepu jako seniora, kterému bude brzy 80 let byla celá věc velmi snadná a přehledná. Pokud cokoliv nevěděl, nebo  nebyl jistý tak měl možnost se kdykoliv on-line zeptat svého právníka, který pro něj dokumenty zpracovává. Pepa navíc nemusel nikam chodit, složitě se objednávat, řešit dopravu, vše vyřídil z pohodlí svého domova od svého počítače, který mu právě vnučka pořídila a naučila ho s ním pracovat.

Za částku 2900 korun měl tak Pepa jistotu, že vše proběhne v pořádku, dokumenty budou správně vyhotoveny a nehrozí, že by katastr nemovitostí vklad vlastnického práva obdarované vnučky zamítl, nebo že by v budoucnu mohl toto darování, které proběhlo zcela legálně a bez problémů napadnout a zneplatnit.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU