Skutečný příběh: Manžel se mi mstí. Platím za něj tisíce


|

Ve 20 letech jsem se zamilovala do Jirky. Po několika společných měsících jsem otěhotněla. S Jirkou jsme se po nějaké době vzali. V té chvíli se však začala plně projevovat jeho povaha. Ztratil práci a dal se s kamarády na sázení. Sázel na výsledky zápasů, hrál na automatech, karty a další hazardní hry.

 

Jeho dluhy byly i dluhy mé

 

V té době se také začal zadlužovat a půjčovat si od splátkových společností statisícové částky. Z těch peněz jsem ani já, ani můj syn neviděli ani korunu. Jirka nepřinesl domů ani korunu a naopak si ode mě peníze začal brát. Nezajímalo ho, že nemáme za co zaplatit nájem, nezajímalo ho ani, že synovi nemůžeme dopřát ani pořádné hračky. Já mu však věřila a myslela si, že se snaží hledat práci nebo kšefty, jak říkal.

 

Chtěla jsem se rozvést. V tu chvíli mě však manžel začal vydírat, že když se rozvedu, zaplatím za něj všechny dluhy a že mě zruinuje. Nakonec to došlo tak daleko, že na nás začaly chodit žaloby a bylo nařízeno několik exekucí.

 

To už jsem neviděla jiné východisko než rozvod. Zároveň jsem se snažila zbavit dluhů, které manžel nadělal, aniž bychom z toho já či můj syn cokoliv měli. Marně. Soud potvrdil všechny rozsudky i nařízenou exekuci.

 

Exekuce mě tvrdě postihla

 

Byl mi tak obstaven účet, takže jakákoliv platba, která mi tam přišla byla zabavena exekutorem, až se bankovní účet přestala používat úplně. Po 3 měsících přišel exekutor i k nám domů. Označil všechny hodnotnější věci a nařídil, abychom dluh do 30 dnů uhradili, jinak že budou věci odvezeny a prodány v dražbě. Manžel se chvíli předtím odstěhoval, a nechal mě v řešení problémů úplně samotnou. To však nebylo všechno. Za to, že jsem podala žádost o rozvod se mi začal mstít a dělal další a další dluhy.

 

Manžel se vyhnul i placení výživného

 

To však nebyl všem problémům konec. Podala jsem návrh na určení výživného pro našeho syna. Manžel se spolu s dalšími 5 svědky snažil soud přesvědčit, že má nulové příjmy, nevydělává, nemá ani kde bydlet, protože jsem ho z bytu vystěhovala a je na totálním sociálním dně. Soud mi proto nepřiznal ani korunu výživného.

 

Jsem úplně bezradná. Přišla jsem o téměř všechen majetek, mám minimální příjmy, musím splácet dluhy, které jsem neudělala. A člověk, který to všechno způsobil se má dobře a neřeší žádný problém.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Máte zájem o právní pomoc a právní zastoupení v souvislosti s rozvodem manželství či výživným? Kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, ProfiPravnik.cz na mail: ProfiPravnik@gmail.com, nebo tel: 737 826 527

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU