Proč využít služby internetové advokátní kanceláře


|

Rychlé vyřízení právních dotazů a služeb

Rychlost je zaručena samozřejmě rychlostí komunikace mezi advokátem a klientem. Naše advokátní kancelář je v této formě nabízených advokátních služeb skutečnou špičkou ve svém oboru.

Na dotazy klientů reagujeme obratem. Dotazy zodpovídáme nejpozději do 24 hodin v pracovních dnech. Smlouvy či jiné právní dokumenty zpracováváme zpravidla do jedno či dvou dnů. Klient, který spěchá na zpracování právních dokumentů, tak nemá lepší možnost, než kontaktovat naši internetovou advokátní kancelář.

Úspora finančních prostředků

Úsporu finančních prostředků nezajišťují jen obecně velmi vstřícné ceny za naše právní a advokátní služby, ale také způsob vyřízení věcí a vašich požadavků. Předně první úsporou je již jen fakt, že nemusíte navštěvovat advokáta v jeho kanceláři a hradit například 1500,- Kč za osobní konzultaci s právníkem a to ve chvíli kdy ani nevíte, zda má vůbec cenu váš problém řešit či nikoliv.

Stejnou službu vám totiž poskytneme on-line formou, prostřednictvím odpovědí na váš dotaz mailem, nebo při využití on-line právní poradny. Za tuto službu přitom zaplatíte pouhých 300,- Kč, tedy pětkrát méně, než v případě osobní konzultace. Získáte přitom obecně stejné informace a to vše přímo do vašeho počítače, notebooku či tabletu.

Další formou úspory finančních prostředků jsou obecně nízké a vstřícné ceny, kterých dosahujeme díky efektivitě práce a možnosti rychle a efektivní komunikace s klientem on-line způsobem. Uspořený čas tak věnujeme rychlejšímu vypracování dokumentů objednaných klientem, rychlejšímu pochopení daného problému klientů a v neposlední řadě také lepším plánováním času našich advokátů.

Ceny našich služeb si můžete vyhledat buď v našem ceníku právních a advokátních služeb, nebo se nebojte zeptat na konkrétní cenu prostřednictvím mailu naší advokátní kanceláře: ProfiPravnik@gmail.com . Rádi vám obratem odpovíme.

Úspora času klienta i advokáta

On-line vyřízení právní služby v sobě přináší především úsporu času a tedy i peněz. Služby lze využívat v zásadě okamžitě, bez dlouhého plánování návštěvy a termínu schůzky u advokáta, který vám samozřejmě nemůže následně zajistit zpracování vámi požadovaných dokumentů do druhého dne.

Naopak v našem případě můžete mít bez nutnosti návštěvy naší advokátní kanceláře, využívat služeb okamžitě a požadované dokumenty mít zpracované i do druhého dne po objednání.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU