Právník zdarma : I to je možné!


|
Právník zdarma : I to je možné!

Právník zdarma. I taková možnost existuje. Záleží jen na co a jakého právníka potřebujete. Bezplatných možností právní pomoci či poradenství je několik.

On-line bezplatná prání poradna

První možností je využít bezplatné právní internetové poradny. Tato možnost je vhodná pro lidi, kteří potřebují odpověď na nějakou otázku, či pomoc s určitým právním postupem. Například se může jednat o příslušnost soudu, náležitosti smlouvy, řešení konkrétního právní problému apod.

Odpověď  z on-line právní poradny dá tazateli základní informace o jeho problému a naznačí možnosti řešení. Připomeňme, že za zodpovězení podobného dotazu přímo v advokátní kanceláři, by mohl klient zaplatit o 600 do 1 500 korun.

Bezplatnou právní poradnu můžete využít i přímo na různých webech, které bezplatnou poradnu nabízejí. 

V případě, že chcete zídkat odpověď do 24 hodin v širším rozsahu a odpověď nezveřejňovat, pak využijte placenou právní poradnu v hodnotě 300 korun, kterou

najdete zde: http://poradna.profipravnik.cz/zadani-dotazu.html

Bezplatného advokáta vám může přidělit komora

Pokud jste v tíživé sociální situaci a nemůžete si dovolit platit drahého advokáta, pak můžete požádat o pomoc advokátní komoru. Komora vám totiž může v případě odůvodněnosti vaší žádosti přidělit advokáta za sníženou odměnu, či advokáta bezplatně.

Tato možnost je určena jako záruka a možnost dožadovat se spravedlnosti i pro sociálně slabé skupiny obyvatel.

Kontaktovat advokátní komoru a požádat o přidělení advokáta za sníženou cenu či bezplatně můžete na internetových stránkách advokátní komory: www.cak.cz

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU