Objednání a sepsání kupní smlouvy advokátní kanceláří v roce 2022


|
Objednání a sepsání kupní smlouvy advokátní kanceláří v roce 2022

Naše advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, ProfiPravnik.cz poskytuje již desátým rokem své špičkové a kvalitní právní služby internetovou formou. Patříme k prvním na trhu.

>> Objednat PROFI kupní smlouvu ↓

Chceme být pro své klienty čitelní a přehlední. Objednání služeb i veškerá komunikace jsou velmi snadné a intuitivní.

Chcete koupit nemovitost? Není nic jednoduššího. Máme pro vás PROFI Kupní smlouvu za 3900 korun. S cenou si nelámejte hlavu. Na rozdíl od toho, na co jste zvyklý, tedy hrazení předem na internetu, u nás platíte, až když máte vše hotové a zkontrolované.

PROFI Kupní smlouva je pro vás zde na dosah.

A jaké informace od vás potřebujeme? Stačí napsat pouze:

  • Celá jména, rodná čísla (pokud je chce klient uvést a souhlasí se zpracováním osobních údajů a adresy trvalých bydlišť prodávajícího a kupujícího.
  • Číslo popisné domu, číslo bytu, číslo pozemku nebo číslo listu vlastnictví, kde jsou nemovitosti zapsány a katastrální území, kde se nemovitosti nachází nebo scan tohoto listu vlastnictví.
  • Kupní cenu a podíl kupní ceny zaplacené z vlastních prostředků kupujícího a jaký podíl z hypotečního úvěru a od jaké banky.
  • Číslo bankovního účtu prodávajícího
  • Zda bude zřizována úschova kupní ceny a jakým způsobem, zda u advokáta, notáře či banky

Stačí odeslat a máte hotovo. Okamžitě s vámi začneme pracovat a kupní smlouvu řešit.

Nevěříte? Zkuste to.

Cenu pak uhradíte až poté, co kupní smlouvu v elektronické podobě obdržíte a zkontrolujete si ji. Předem nic platit nemusíte.

Co se stane až budete dokumenty mít? Je to snadné.

Ke kupní smlouvě vám zašleme i stručný a přehledný návod na vyřízení věci. Podle něj si kupní smlouvu  a další dokumenty vytisknete, nebo vám je v případě zájmu pošleme doporučeně na vaši adresu a pak už můžete vše podat na katastr.

A co když vám nebude něco jasné nebo se budete chtít na něco zeptat?

Ptejte se a my vám obratem odpovíme, nebo váš problém vyřešíme. Vše on-line přes internet, případně telefonicky. Ke všemu vám tak bude stačit váš mobilní telefon nebo počítač.

PROFI Kupní smlouva 2022. Zpracování, sepsání a otázky pro advokáta

Služba PROFI Kupní smlouva 2021. Komplexní zpracování a sepsání kupní smlouvy k převodu nemovitosti na klíč, včetně poradenství za celkovou cenu 3900 korun. Kupní smlouvu můžete objednat online. Odpovídáme na otázky čtenářů a klientů. Jsme vám zcela otevřeni.

Potřebuji kupní smlouvu a koupit nebo prodat nemovitost. Jak to udělat co nejjednodušeji?

Stačí vyplnit tento formulář pro objednávku služby zpracování a sepsání kupní smlouvy PROFI kupní smlouva ZDE!

Nebo poslat potřebné informace pro vypracování tedy, celá jména, rodná čísla a adresy trvalého bydliště prodávajícího a kupujícího, číslo popisné domu, číslo bytu nebo číslo pozemku a adresu, kde se nachází nebo číslo LV a katastrální území nebo scan listu vlastnictví na mail naší advokátní kanceláře ProfiPravnik@gmail.com a realizovat tak svou objednávku.

Kolik kupní smlouva, návrh na vklad a poradenství dohromady stojí?

Cena PROFI kupní smlouvy, která obsahuje i zpracování návrhu na vklad do katastru nemovitostí, návod na vyřízení a poradenství činí 3900 korun a je konečná. Pokud byste zpracování řešil klasicky návštěvou advokátní kanceláře, činí ceny za zpracování darovací smlouvy přibližně 10 tisíc korun, tedy výrazně více.

Co za tuto cenu dostanu?

Součástí ceny je PROFI Kupní smlouva, návrh na vklad do katastru nemovitostí a návod na vyřízení věci, včetně souvisejícího poradenství a také záruka na kvalitu kupní smlouvy a jistota bezproblémového vkladu zpracované kupní smlouvy do katastru nemovitostí.

Jak mi zaručíte, že vám zaplatím a dokumenty nakonec dostanu? Kdy se za službu platí?

Zastáváme názor, že platit máte až za to, co dostanete. Zvlášť v prostředí internetu. Služby poskytujeme my vám, nikoliv vy nám. Proto má klient nést nulové riziko, že by o své peníze měl přijít tím, že hradí něco předem. U nás hradíte za kupní smlouvu a další služby až po jejich zpracování, a to až poté, co je dostanete a zkontrolujete si je. Na veškeré platby vystavujeme řádně faktury.

Kdy jsou dokumenty hotové?

Dokumenty zpracováváme nejpozději do dvou až tří dnů od zaslání potřebných informací v objednávce. Jsme ale také schopni zpracovat i v den, kdy objednávky dorazila, pokud klient na zpracování spěchá. Cena se tím nijak nezvyšuje.

Musím kvůli vyřízení objednávky nebo zpracování kupní smlouvy někam chodit?

Ne. Nemusíme realizovat drahé porady ani schůzky. Vše realizujeme on-line, tedy i objednání kupní smlouvy prostřednictvím internetu, případně telefonicky, a to rychle a obratem. Vše tak vyřídíte od svého mobilu nebo od počítače.

Co si s obdrženými dokumenty mám počít? Jaký je další postup?

Obdrženou kupní smlouvu a související dokumenty velmi rychle, prakticky obratem, můžete použít. Spolu s nimi zasíláme i stručný a přehledný návod na postup ve věci, kde najdete vše podstatné a důležité. Prakticky si už s vytisknutou kupní smlouvou a dalšími dokumenty dojdete na poštu ověřit podpisy a hned ten den je podáte na podatelnu katastrálního úřadu, jehož adresu naleznete na návrhu na vklad. Pak už jen čekáte na zápis vlastnického práva kupujícího do katastru nemovitostí.

Co když vznikne na katastru nějaký problém? Budu si ho muset vyřešit, nebo to za mě vyřešíte?

To už jste si odpověděl sám. Samozřejmě jakýkoliv problém na katastru v rámci služby PROFI kupní smlouva za vás vyřešíme. Nikdy Vám tak nehrozí, že byste museli znovu zaplatit poplatek na katastru nemovitostí 2000 korun z důvodu zamítnutí návrhu vkladu kupní smlouvy kvůli naší chybě. To je zcela vyloučeno.

Kde mám brát jistotu, že jste opravdu advokátní kancelář a smíte poskytovat advokátní služby?

To si ověříte velmi jednoduše. Jsme jako všichni advokáti zapsáni v evidenci a registru České advokátní komory, kde nás najdete pod ev. Číslem 13197, případně přímo ZDE!

Samozřejmě můžete i přímo zaslat v případě jakýchkoliv pochybností dotaz na Českou advokátní komoru, nebo nám na mail ProfiPravnik@gmail.com a my Vám na vyžádání oprávnění prokážeme.

Máte nějaké reference, které prokazují, že pracujete dobře a kvalitně?

Reference mohou být pochybné. Některé firmy si je píšou sami. U nás píší reference konkrétní lidé. Reference naleznete ZDE! Důkazem naší kvalitní a bezchybné činnosti je také skutečnost, že o naší kanceláři nenajdete na internetu absolutně žádné negativní reference nebo stížnosti našich současných či bývalých klientů. A to přesto, že své služby poskytujeme touto formou a způsobem již deset let.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU