Kupní smlouva na byt či dům, chcete jistotu nebo riskovat?


|
Kupní smlouva na byt či dům, chcete jistotu nebo riskovat?
Kupní smlouva je i o detailech
Kupní smlouva není jenom o určení nemovitosti a kupní ceny. Kupní smlouva musí, nebo by měla obsahovat i další upřesňující ustanovení, které mají za úkol vás ochránit a dát celému procesu převodu nemovitosti jasná pravidla.
Na těchto na první pohled často nezajímavých ustanoveních často závisí, zda se stanete skutečně bezproblémově majitelem pořizované nemovitosti, nebo naopak získáte bez problémů celou částku kupní ceny včas a řádně.
Podcenění těchto pravidel pak může vést naopak k tomu, že o své peníze přijdete, a nebo se nikdy nestanete vlastníkem nemovitosti za kterou jste už zaplatili.
Kupní smlouva podle vzoru? Zaděláte si na problém
Proto je třeba rozhodně nezpracovávat smlouvu laicky s pomocí nejrůznějších vzorů. Problém netkví v jasných ustanoveních, ale především nejrůznějších detailech, podmínkách, návaznostech ustanovení smlouvy a daných postupů.
Výhodnost či nevýhodnost kupní smlouvy tkví v detailu
Typicky jedno slovní spojení obsažené nenápadně ve smlouvě, může rozhodnout o tom, zda můžete skryté vady na nemovitosti, kterou jste pořídili v budoucnu reklamovat či se ničeho domoci nemůžete. Ze vzorů to samozřejmě nepoznáte a bez revize smlouvy odborníkem si toho běžný laik také všimnout nemůže.
U kupní smlouvy neriskujte. Využijte profesionálního právníka
Je tedy otázkou a na zvážení, zda se vyplatí investovat částku 5 000,- Kč a nechat si zpracovat smlouvu, která bude ve váš prospěch, v profesionální kvalitě a advokát vás v souvislosti s ní upozorní na rizika a problémy, které mohou v celé transakci vzniknout, nebo investovat částku 10 000,- Kč a nechat advokáta uskutečnit a vyjednat celý proces převodu nemovitosti, včetně zapracování revizí, návrhů a doplňků protistrany apod. nebo se můžete rozhodnout tyto částky ušetřit a jít do celé milionové transakce naslepo a spoléhat se na serióznost druhé strany.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU