Kde zajistit ověření podpisu u kupní smlouvy na nemovitost a její kontrolu a revizi


|

Kontrolu a revizi kupní smlouvy, kterou vám předložila protistrana či realitní kancelář k podpisu můžete realizovat on-line přímo u naší advokátní kanceláře Mgr. Miroslav Zeman.

Smlouvy kontrolujeme, revidujeme a opravujeme i do 24 hodin, dle požadavku klienta. Za našimi opravami si odborně stojíme a jejich správnost klientovi garantujeme.

Stačí zaslat návrh smlouvy ve formátu doc. a obdobném na mailovou adresu naší advokátní kanceláře, spolu s uvodním mailem: ProfiPravnik@gmail.com obratem upřesníme cenu kontroly a revize a zakázku zrealizujeme.

 

Máte zájem o rychlou, profesionální a kvalitní revizi či kontrolu kupní smlouvy na nemovitostí? Obraťte se na odborníky - ProfiPravnik@gmail.com, více informací také na www.profipravnik.cz

Ve všech případech však platí, že alespoň jedna smlouva překládaná katastru nemovitostí musí být úředně ověřena. Úřední ověření můžete zajistit následujícími způsoby, které jsou všechny plnohodnotné a platné:

1)      Ověření podpisu advokátem

2)      Ověření podpisu notářem

3)      Ověření podpisu na kterékoliv pobočce České pošty – tlačítko czechpoing na vyvolávacím systému

4)      Ověření na obecním či městském úřadě – nejčastěji odbor matriky

Neplatí tak nutnost ověřovat podpis u notáře jak se stále mezi lidmi traduje. Stejně platné ověření podpisu bude v případě, že ho ověří advokát, stejně tak jako zaměstnanec České pošty či městského úřadu.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU