Jak objednat právní služby internetové advokátní kanceláře


|

První krok - napsání dotazu na mail advokátní kanceláře

Prvním krokem je zaslání dotazu či popisu problému na mail naší advokátní kanceláře. Tento mail si převezme jeden z našich advokátů, prostudují ho a v co nejkratším termínu vám zašlou odpověď. Pokud advokát u soudí, že se jedná již o právní poradu, požádá vás o úhradu poplatku za odpověď 300,- Kč. Pokud se jedná o dotaz na cenu či nabídku našich služeb, bude dotaz zodpovězen bezplatně.

V odpovědi se dozvíte, aniž by jste museli navštěvovat osobně advokátní kancelář a hradit tisícové částky za konzultaci, zda má váš problém řešení, s jakým rizikem neúspěchu a naznačíme vám možné varianty postupu v dané věci, včetně nejvhodnější řešení. O svém problému tak velmi levně a rychle získáte ty nejpodstatnější informace.

Na základě dané odpovědi analyzující vaší situaci se můžete rozhodnout  v dalším postupu. Pomoci vám také mohou odborné články, které souvisí s vaším tématem a kterých máme na našem serveru www.ProfiPravnik.cz více než 500.

Druhý krok - objednání služby advokátní kanceláře

Pokud vás odpověď uspokojila a máte zájem o další právní službu můžete využít další možnosti kontaktu s naší advokátní kanceláří. Možností je například objednání konzultace po mailu či skype nebo ICQ, další možností je i telefonická konzultace v dané věci. Opět bez nutnosti návštěvy advokátní kanceláře získáte kvalifikované informace o vašem problému už v širším rozsahu než u klasické internetové odpovědi v naší právní poradně.

Případně můžete objednat konkrétní právní službu na našem mailu, kde vám samozřejmě sdělíme co nejpřesnější cenu za právní službu a požádáme vás o zaslání potřebných informací k dané věci. Po sdělení těchto informací už začínáme na věci pracovat.

Požádáme vás také o úhradu zálohy na právní služby ve výši 30 až 50 procent celkové ceny právní služby s tím, že zbytek uhradíte na účet naší advokátní kanceláře až po realizaci služby.

K objednání konkrétní právní služby týkající se nejčastější služby vypracování darovací smlouvy můžete také přímo přes objednávkový formulář na stránkách www.DarovaciSmlouvy.cz, kde přehledně a rychle objednáte danou službu.

Na základě vašich informací vám právní dokumenty zpracujeme do jednoho až dvou dnů. Vypracované dokumenty vám zašleme jak v elektronické podobě ke schválení a kontrole a poté i v papírové podobě, v potřebném množství vyhotovení, spolu s návodem, doporučeně poštou. Vše je připravené už jen k podpisu.

Třetí krok - zpracování dokumentů a úhrada ceny

Opět i ve třetím kroku je vše velmi rychle a pro klienty komfortní. Dokumenty dostanou předem k dispozici jak v elektronické podobě mailem, tak v papírovém vyhotovení na zvolenou adresu.

Za správnost a kvalitu dokumentů jako advokátní kancelář ručíme.

Po zpracování dokumentů také uhradí klient doplatek ceny za právní službu na sdělený bankovní účet advokátní kancelářeAdvokátní kancelář také vystaví fakturu na poskytnutí právních služeb, takže není problém si vynaložený výdaj uplatnit v účetnictví.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU