Hlas pro Kraslice je hlasem pro upřímné srdce i duši města


|
Hlas pro Kraslice je hlasem pro upřímné srdce i duši města

V čele místního hnutí Hlas pro Kraslice je paní učitelka ZUŠ, patriotka, maminka a moderátorka městských kulturních akcí Saša Müllerová. Jak říká, smyslem jejich snažení není negace, nebo stěžování si, ale pozitivní přístup k řešení všech důležitých problémů, se kterými se lidé ve městě Kraslice potýkají. A není jich málo. Volební program hnutí naleznete ZDE!

Podle hnutí Hlas pro Kraslice se město v poslední době nevyvíjelo správným směrem a nespokojenost mnoha občanů je toho důkazem. „Chceme být HLASEM nejen nespokojených, ale i spokojených lidí z Kraslic, protože chceme dělat věci jinak, hlavně společně s lidmi.“

V čele hnutí je žena, která je i díky své profesi a práci s dětmi, s občany Kraslic v každodenním kontaktu a zná tak jejich potřeby, přání i stížnosti. Maminka, která si ke svým domácím i pracovním povinnostem vzala ještě na starost další úkol. Realizovat změnu a pootočit Kraslice lepším směrem. Kraslice pro ní není jen město, ale hlavně domov.

„Mám z toho velký respekt, ale sedět se založenýma rukama nedokážu, stejně jako moji přátelé, kteří se rozhodli do toho jít se mnou. Prostě chci, aby se moje holky, a nejen ony, měly po studiu kam vrátit a aby se vracely a vrátily rády. Chci, aby Kraslice ožily kulturně i sociálně. Aby lidé měli možnost říci svůj názor a aby jim bylo nasloucháno. Kraslice jsou náš domov“, vysvětluje Alexandra Müllerová.

Jako žena ví, že změny a vše pozitivní nepřijde hned. A budoucí zastupitele města Kraslice čeká obrovské množství práce. Atmosféru ale změnit lze. „Úsměv, upřímnost, pochopení pro starosti lidí a schopnost zůstávat při zemi, na úrovni obyčejných lidí může výrazným způsobem zlepšit atmosféru i náladu mezi lidmi ve městě. To je základem pro další pozitivní změny a tu nejlepší cestu, kterou chceme ke svým cílům dospět.“

Hlas pro Kraslice má volební číslo 4. Pokud tedy dáváte přednost změně, která přináší upřímnost, upřímný zájem o lidi, a upřímnou snahu dotáhnout věci do cíle, a pokud chcete vedení města, které nestaví na prestiži, bohatství, kontaktech mezi VIP lidmi, pak bude Hlas pro Kraslice a lidi, kteří za ním stojí dobrou volbou. ___________________________________________________________________________

UMÍME ŘÍCI POZITIVNÍ NE! Věcem, které nás trápí a s kterými nesouhlasíme, k tomu abychom ŘEKLI UPŘÍMNÉ ANO! Pro pozitivní změnu nálady, atmosféry a pozitivním řešením našeho města a domova Kraslice.

Uděláme z KRASLIC Váš domov.

PROČ? Protože slyšíme váš hlas, vaše stížnosti, problémy, přání, ale i vaše sny. A chceme vám pomoci měnit Kraslice tak, jaké je chcete a chceme mít. Město nejsou domy, ale lidé. Město je život a žít potřebuje. My mu chceme vdechnout energii a sílu. Chceme,aby Kraslice opět žily Vámi, lidmi.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU