Darovací smlouva a k ní patří i poradenský servis a pomoc právníka/advokáta


|
Darovací smlouva a k ní patří i poradenský servis a pomoc právníka/advokáta

>> Objednat darovací smlouvu ↓

PROFI darovací smlouvu s návrhem na vklad, návodem na vyřízení, poradenstvím a zárukou za garantovanou cenu 2900 korun (kterou platíte až po zpracování a obdržení dokumentů) objednáte velmi snadno použitím krátkého formuláře ZDE! nebo zasláním potřebných informací ke zpracování:

 • celá jména, rodná čísla a adresy trvalého bydliště dárce a obdarovaného,
 • číslo popisné domu, číslo bytu nebo číslo pozemku a adresu, kde se nemovitost nachází nebo číslo listu vlastnictví (LV) a katastrální území nebo přiložením scanu listu vlastnictví,
 • popis příbuzenského vztahu mezi dárcem a obdarovaným,
 • zda se bude zřizovat věcné břemeno užívání pro dárce či nikoliv

na mail advokátní kanceláře: ProfiPravnik@gmail.com, případně můžete předem zaslat na tento mail svůj dotaz, na který obratem odpovíme nebo potvrdíme objednávku. Dokumenty jsou zpracovány nejpozději do tří dnů od objednání s garancí bezproblémového vkladu do katastru nemovitostí. Veškerý postup podání na katastr popisujeme v přehledném návodu, který je součástí služby PROFI darovací smlouva.

Dokumenty pro vás zpracovává internetová advokátní kancelář Mgr. Miroslava Zemana, ProfiPravnik.cz, zapsaná a registrovaná u České advokátní komory pod ev.č. 13197.

#


 

PROFI darovací smlouva i v roce 2020 za 2900 korun

PROFI darovací smlouvu pořídíte u naší advokátní kanceláře on-line se zárukou a poradenstvím i v roce 2020 za garantovanou cenu 2900 korun. Součástí služby je zpracování darovací smlouvy, návrhu na vklad do katastru nemovitostí a návod na vyřízení věci.

PROFI darovací smlouva je služba, kterou pořídíte:

 • Rychle – zpracování do dvou dnů od zaslání potřebných údajů
 • Levně – cena za zpracování všech potřebných dokumentů činí 2900 korun a je konečná
 • Komfortně – nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte on-line, bez zbytečných formalit
 • Bezpečně – netrváme na žádné záloze, cena se hradí až po zpracování dokumentů, kdy už je máte zcela k dispozici. Nejdříve pracujeme, teprve potom platíte.

Veškeré výše uvedené podmínky a cena platí po celý rok 2020 bez výjimek.

Spolu s dokumenty získává klient naší kanceláře i záruku na tyto dokumenty a jejich bezproblémový vklad do katastru nemovitostí. Klient má také jistotu, že v případě jakýchkoliv problémů za něj problém advokátní kancelář ProfiPravnik.cz Mgr. Miroslava Zemana kompletně vyřeší. Klientovi tak nikdy nehrozí, že by musel znovu platit poplatek na katastru nemovitostí 2000 korun v případě jakýchkoliv problémů.

Ke zpracování dokumentů stačí zaslat objednávku buď přímo do našeho formuláře, který naleznete na našich webových stránkách ProfiPravnik.cz ZDE!

Nebo zaslat do objednávkového e-mailu naší kanceláře ProfiPravnik@gmail.com následující potřebné informace:

 • Celá jména, rodná čísla (pokud je chce klient uvést a souhlasí se zpracováním osobních údajů a adresy trvalých bydlišť dárce a obdarovaného.
 • Číslo popisné domu, číslo bytu, číslo pozemku nebo číslo listu vlastnictví, kde jsou nemovitosti zapsány a katastrální území, kde se nemovitosti nachází nebo scan tohoto listu vlastnictví.
 • Popis příbuzenského vztahu mezi dárcem a obdarovaným.
 • Zda si přeje dárce zřídit věcné břemeno užívání pro sebe, případně pro další osobu (kdy je nutné uvést informace dle bodu 1).

Dokumenty jsou pak zpracovány nejpozději do dvou dnů od zaslání objednávky s uvedením těchto potřebných informací.

Advokátní kancelář Mgr. Miroslava Zemana – ProfiPravnik.cz provozuje také největší poradenský server pro laiky www.ProfiPravnik.cz, který je citován v mnoha médiích, se kterými spolupracujeme, nebo jsme v minulosti spolupracovali (Novinky.cz, Aktualne.cz, Česká televize, iDnes, Blesk pro ženy apod.)

Jen za minulý rok jsme pro klienty zpracovali bezmála 320 darovacích smluv. Kromě toho zpracováváme kupní smlouvy a komplexní řešení návrhů na rozvod a vypořádání společného jmění manželů.


Vaše advokátní kancelář ProfiPravnik.cz radí a pomáhá

Rok 2020 znamená pro advokátní kancelář Mgr. Miroslava Zeman, ProfiPravnik.cz zásadní rok. Služba PROFI darovací smlouva se stala masovou záležitostí. Cena 2900 korun, rychlost, kvalita, jednoduchost, a pohodlí klientů, včetně profesionálního poradenství je vrcholem internetových právních služeb.

Naše advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, ProfiPravnik.cz poskytuje již desátým rokem své špičkové a kvalitní právní služby internetovou formou. Patříme k prvním na trhu.

Chceme být pro své klienty čitelní a přehlední. Objednání služeb i veškerá komunikace jsou velmi snadné a intuitivní.

Chcete darovat nemovitost? Není nic jednoduššího. Máme pro vás PROFI darovací smlouvu za 2900 korun. S cenou si nelámejte hlavu. Na rozdíl od toho, na co jste zvyklý, tedy hrazení předem na internetu, u nás platíte, až když máte vše hotové a zkontrolované.

PROFI darovací smlouva je pro vás zde na dosah.

A jaké informace od vás potřebujeme? Stačí napsat pouze:

 • Celá jména, rodná čísla (pokud je chce klient uvést a souhlasí se zpracováním osobních údajů a adresy trvalých bydlišť dárce a obdarovaného.
 • Číslo popisné domu, číslo bytu, číslo pozemku nebo číslo listu vlastnictví, kde jsou nemovitosti zapsány a katastrální území, kde se nemovitosti nachází nebo scan tohoto listu vlastnictví.
 • Popis příbuzenského vztahu mezi dárcem a obdarovaným.
 • Zda si přeje dárce zřídit věcné břemeno užívání pro sebe, případně pro další osobu (kdy je nutné uvést informace dle bodu 1).

Stačí odeslat a máte hotovo. Okamžitě s vámi začneme pracovat a darování nebo kupní smlouvu řešit.

Nevěříte? Zkuste to.

Cenu pak uhradíte až poté, co dokumenty v elektronické podobě obdržíte a zkontrolujete si je. Předem nic platit nemusíte.

Co se stane až budete dokumenty mít? Je to snadné.

K darovací smlouvě vám zašleme i stručný a přehledný návod na vyřízení věci. Podle něj si dokumenty vytisknete, nebo vám je v případě zájmu pošleme doporučeně na vaši adresu a pak už můžete vše podat na katastr.

A co když vám nebude něco jasné nebo se budete chtít na něco zeptat?

Ptejte se a my vám obratem odpovíme, nebo váš problém vyřešíme. Vše on-line přes internet, případně telefonicky. Ke všemu vám tak bude stačit váš mobilní telefon nebo počítač.


 

Přidanou hodnotu za kterou platíte předem danou, jasnou, srozumitelnou a konečnou cenu tak není jen nějaké zpracování darovací smlouvy na základě klientem dodaných informací a podkladů, její vyexpedování a tím to vše končí. Naopak tou další přidanou hodnotou je možnost klienta a zájemce o zpracování darovací smlouvy se na cokoliv zeptat. Zájemce či objednatel darovací smlouvy se jako klient může ptát na vše, co s převodem formou darování a darováním nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku výslovně souvisí.  Samozřejmostí přitom je, že právník, která má věc na starosti, také upozorní klienta na zajímavé či potřebné věci související s darovací smlouvou k nemovitosti.

Za co tedy klient platí pokud si objedná PROFI DAROVACÍ SMLOUVU od naší kanceláře?

- samotné zpracování darovací smlouvy

- zpracování návrhu na vklad - návrhu na povolení vkladu vlastnického práva, dle zpracované darovací smlouvy do katastru nemovitostí

- zpracování a zaslání návodu na vyřízení věci darování nemovitosti - standardizovaný

- poradenství a servis, tedy veškeré poradenství a to  na základě konkrétních dotazů klienta ve věci darování a darovací smlouvy k nemovitosti

- úpravy a doladění smlouvy - právník upraví a doladí návrh smlouvy dle konkrétních potřeb a návrhů klienta

Klient tak za jednotnou a konečnou cenu 2 900 korun českých získá celý vějíř služeb, spojených s darováním darované nemovitosti a to bez jakýchkoliv příplatků a doplatků. Cena se hradí bezhotovostně na sdělené číslo bankovního účtu kanceláře a to po zpracování dokumentů, což naše kancelář prokazuje zasláním všech či části dokumentů v elektronické podobě klientovi.

Chcete jistotu, nechcete riskovat ztrátu tisíců korun a další problémy? Chcete skutečně profesionální právní pomoc při darování své nemovitosti? Zpracování převodních dokumentů, tedy darovací smlouvy, návrhu na vklad a návodu na vyřízení a související poradenství není tak drahé, jak se tvrdí. Zpracování všech těchto převodních dokumentů stojí 2900 korun. Cena je garantovaná a konečná.

Kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, ProfiPravnik.cz na mail: ProfiPravnik@gmail.com

___________________________________________________

čtěte také:

 

NOZ, tedy nový občanský zákoník je kvalitní základ darovací smlouvy a darování nemovitosti

Darovací smlouva, návrh na vklad a návod na vyřízení za 2900 korun se stala realitou

PROFI DAROVACÍ SMLOUVA od právníka. I darování může být poučné a zajímavé

Darovací smlouva. Jak ji nejlépe, nejrychleji a nejjednodušeji objednat?

Darovací smlouva a k ní patří i poradenský servis a pomoc právníka/advokáta

Lidé darovací smlouvy používají stále častěji. Chtějí sami určit komu jejich majetek připadne

Darování je i po přijetí NOZ nejlevnější způsob převodu nemovitosti

Darovací smlouva a naše darovací desatero kvalitní a dobré darovací smlouvy na nemovitost

Darování na základě darovací smlouvy je osvobozeno od daně z příjmu. Pozor ale na povinnosti!

Návod na vyřízení vkladu darovací smlouvy do katastru nemovitostí

Darování pozemku darovací smlouvou. Převod zhatí i minimální chyby

Darujete byt? V darovací smlouvě na byt musí být nová prohlášení

Darovacích smluv se nebojte. Darování nemovitosti je silným vlastnickým titulem

Výměnek u darovací smlouvy. Umožní dárci doživotní užívání domu nebo bytu

Darovací smlouva a výměnek. Jak to funguje?

Darování je nejen oprávnění, ale také závazek vůči dárci

Zákaz zcizení při darování nemovitosti darovací smlouvou je nutné řešit s bankou

Manželé si nemohou darovat darovací smlouvou nemovitost ze společného jmění manželů

Darovat darovací smlouvou můžete i podíly na nemovitostech

Darování nemovitosti je možné kombinovat s dohodou o vypořádání

Darování na základě darovací smlouvy je osvobozeno od daně z příjmu. Pozor ale na povinnosti!

Lidé přestávají slepě a nekriticky užívat vzor darovací smlouvy

Darovací smlouva na nemovitost je opět v kurzu

Dobrá darovací smlouva umožní dobré darování nemovitosti

Lidé darovací smlouvy používají stále častěji. Chtějí sami určit komu jejich majetek připadne

Darování je i po přijetí NOZ nejlevnější způsob převodu nemovitosti

Darovací smlouva na nemovitost má být věcná, jasná a přehledná. Aneb darování s noblesou

Darování bytu nebo domu podle NOZ. Nenapadnutelné, pokud máte kvalitní smlouvu

Darování domu a bytu může být i kontroverzní. Neobdarovaní příbuzní se brání

Darovací smlouva je mimořádný úkon. Chyby v darovací smlouvě se nevyplácí

Darovat dům bez pozemku už nelze. Stavba je součástí pozemku říká NOZ

Darování bytu a problémy se stanovením spoluvlastnických podílů na domě a pozemku

Chyba v darovací smlouvě? Poplatek za návrh na vklad zaplatíte znovu

Darovací smlouva krok po kroku podle nového občanského zákoníku NOZ

Návrh na vklad je nedílnou součástí darování. Je stejně důležitý jako darovací smlouva

 

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU