Construct Data je stále tady: Vymáhá dál neoprávněné pohledávky


|
Construct Data je stále tady: Vymáhá dál neoprávněné pohledávky

Formulář uvádí adresáta v omyl

 

Obětí omylu a nefér jednání společnosti Construct Data se stalo stovky společností a občanů v
České republice. Na formuláře, které mají být závaznou smlouvou uvádí Construct Data zavádějící, málo viditelné a nejednoznačné informace, nejčastěji v anglickém jazyce.

Formulář se svou povahou tváří jako nezávazná informace pro odesílatele. Construct Data chce pouze prostřednictvím formuláře upřesnit jméno firmy adresáta, která je zapsána často s chybami a zaslat formulář zpět. Tím se tyto informace mají pouze upravit v databázi společnosti Construct Data. Mimoto společnost uvádí informace, které v adresátech vzbuzují pocit, že se jedná o akci ve spolupráci s mezinárodními veletrhy, kterých se mohl adresát – oběť účastnit.

 

Chyba vás může stát víc než 80 000 korun

 

Po podpisu a odeslání formuláře začnou přicházet faktury s výzvou k uhrazení vysokých částek v Eurech. Jedná se například o částku 971 Euro za rok. To však není vše. Smlouva je dle tvrzení společnosti Construct Data uzavřena na dobu tří let! Postiženému subjektu tak hrozí během tří let ztráta více než 80 000 korun. A to v podstatě za nic.

Uváděná inzerce a databáze společnosti Construct data je pro tuzemské firmy absolutně neefektivní a zbytečná. Tato stránka je navíc provozována firmou, která ve skutečnosti nemá ani u tuzemských ani u zahraničních subjektů dobré jméno a tudíž uvedení v jejich databázi má spíše odstrašující charakter.

 

Doporučujeme nic neplatit

 

Postiženým firmám a občanům doporučujeme nic neplatit a okamžitě od smlouvy formálně odstoupit a uvést v tomto dokumentu všechny argumenty, které k rozhodnutí vedou. Doporučuji uvést existující judikáty evropských soudů v této a obdobných věcech, které ospravedlňují postup – distancování se od podepsaného formuláře se zavádějícími údaji, jehož cílem je uvést adresáta v omyl.

 

Postupy Construct Data jsou nepříjemně obtěžující

 

Postup firmy Construct Data je velmi nepříjemný. Neustále zasílá faktury, hrozí exekucemi, zvyšuje penále. Tím do jisté míry zvyšuje tíseň postiženého, který pod tlakem může neoprávněnou pohledávku uhradit. Zástupci firmy Construct Data se navíc uchylují k obtěžujícím telefonátům, které mají v lidech vyvolat dojem, že se chtějí pouze domluvit. Snaží se tak snížit nárokované částky a v případě neúspěchů opět hrozí sankcemi a exekucí.

Doporučujeme tedy reagovat rázně a jasně, bez jakýchkoliv pochybností tento závazek odmítnout. Ušetřených 80 000 až statisíce korun za to určitě stojí.

 

V případě žádosti o další informace či právní pomoc nás kontaktujte  na mail: mojepoplatky@seznam.cz, nebo profipravnik@gmail.com

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU