Advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman - Váš internetový advokát a právník v roce 2018


|

Naše advokátní kancelář se zaměřuje především na právo nemovitostí a právo rodinné. Jsme specialisté ve věci převodu nemovitostí, ať už darovací smlouvou, nebo kupní smlouvou či dohodou o vypořádání podílového spoluvlastnictví k nemovitostem. Pomůžeme vám také zpracovat či zkontrolovat nájemní, podnájemní smlouvy či smlouvy o zřízení věcného břemene a výměnku.

Naší specialitou je služba PROFI darovací smlouva, tedy komplexní právní pomoc se zpracováním všech potřebných převodních dokumentů v rámci darování nemovitosti. To vše rychle, jednoduše a komplexně a díky on-line vyřízení věci také levně. Za službu PROFI darovací smlouvu uhradíte pouze 2500 korun. Cena je konečná. Rádi vám za velmi příznivých podmínek zpracujeme také kupní smlouvu, dohodu o finančním vypořádání mezi příbuznými osobami, návrhy na vklad, či zrealizujeme kontrolu a revize kupní smlouvy.

Jsme také specialisté na rodinné právo. Víme, stejně jako vy, že největším pokladem života nejsou peníze a majetek, ale jsou to děti, jsou to lidské vztahy a my hájíme právě toto bohatství. Právo na péči a výchovu vašeho dítěte ať už jste jeho otec nebo matka. Stejně tak vám zajistíme bezproblémový a komfortní rozvod, nebo vypořádání společného jmění manželů. 

Máte právní problém? Nečekejte a napište do naší on-line advokátní kanceláře:

Mail: ProfiPravnik@gmail.com (každý den, včetně víkendů) 

V případě zájmu o telefonický kontakt nás prosím informujte na výše uvedeném mailu.

Pokud máte jakýkoliv právní problém, pak na nic nečekejte. Napište na naše kontakty a popište nám svůj právní problém nebo položte konkrétní dotaz.

Co vás může nejvíce zajímat? Klikněte na následující odkazy.

- Ceník našich advokátních a právních služeb

- Služby naší advokátní kanceláře a její specializace

- Proč využít naši advokátní kancelář a její služby?

- Jak nejsnadněji objednat služby naší advokátní kanceláře?

- Desatero správného a odpovědného advokáta

Naše advokátní služby jsou totiž komplexní. Na váš prvotní dotaz vám rádi odpovíme. V případě složitějšího dotazu vás požádáme o úhradu 300,- Kč za odpověď. V odpovědi získáte základní právní přehled o vašem problému a možností jeho řešení. Na základě toho se rozhodnete, zda má váš právní problém řešení a zda ho budete řešit. Pokud se rozhodnete pro další postup, poskytneme vám další právní konzultaci po mailu, skype či icq, nebo telefonicky a připravíme vám konkrétní podklady a nutné dokumenty za smluvní cenu, která je však velmi vstřícná.

Ceny advokátních služeb naší advokátní kanceláře jsou vstřícné

Ceny našich advokátních služeb, které poskytujeme prostřednictvím naší internetové advokátní právní kanceláře jsou velmi vstřícné. Tyto ceny dosahujeme především možnosti poskytování právních služeb on-line, což šetří nejen nám, ale i vám čas i peníze.

Před započetím služby se hradí klasicky záloha ve výši 30 nebo 50 procent dohodnuté ceny a zbytek se hradí po zpracování objednaných právních služeb.

Ačkoliv máme uvedeny ceny v našem ceníku, je možné na základě preferencí či přání klienta cenu předem revidovat na základě konkrétního rozsahu poptávaných služeb. Svým stálým klientům také poskytujeme množstevní slevy či bonusy za věrnost.

Příklady cen advokátních služeb naší advokátní kanceláře:

- Právní poradna - zodpovězení dotazu - 300,- Kč

- Právní analýza konkrétního právního problému - 500,- Kč

- Darovací smlouva, včetně návrhu na vklad, návodu a on-line konzultace - 2500,- Kč (v případě zájmu o zpracování darovací smlouvy zašlete rovnou celá jména, rodná čísla a adresy trvalého bydliště dárce a obdarovaného, číslo bytu, číslo popisné domu a celou adresu, případně další požadavky na smlouvu - například zřízení výměnku) Uvedená cena je závazná. Více o zpracování darovacích smluv nalezenete na tomto odkazu ZDE!

- Kupní smlouva, včetně návrhu na vklad, návod a on-line konzultace - 3500 - 4500,- Kč

- Zpracování žaloby na vymožení částky - záloha - 3500,- Kč (zbytek požadujeme po dlužníkovi či protistraně)

- Návrh na rozvod manželství, včetně on-line konzultace - 1500 - 2000,- Kč

- Dohoda o vypořádání společného jmění manželů - 1500 - 2000,- Kč

- Dohoda o svěření dítěte do péče a výchovy - 1500,- Kč

- Uznání závazku či dluhu - 1000,- Kč

- Dohoda o vypořádání podílového spoluvlastnictví k nemovitosti - 3500-4500,- Kč

Pokud máte zájem o sdělení dalších konkrétních cen kontaktujte buď naší advokátní kancelář na mail: ProfiPravnik@gmail.com, nebo navštivte ceník našich advokátních služeb.

Naše advokátní kanceláře je evidována u ČAK

Naše advokátní kancelář je registrována u České advokátní komory pod evidenčním číslem 13197 s právem poskytování veškerých právních služeb a má k této činnosti všechna nutná povolení. Tuto skutečnost si můžete sami ověřit na stránkách České advokátní komory www.cak.cz. Případně požádat o přímo naši advokátní kancelář prostřednictvím mailové zprávy o další informace o činnosti naši advokátní kanceláře.

O naší serioznosti a dobré práci svědčí i množství recenzí či referencí od našich klientů, které sami vkládají na naše stránky www.ProfiPravnik.cz

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU