Klienti a reference

Našim klientům nabízíme vysoký standard služeb, kvalitu, přátelský přístup a serióznost. Za zájmy klientů bojujeme stejně jako by to byly zájmy naše vlastní

Vložit referenci

Reference

Dáša Ejemová |

S panem Mgr. Zemanem spolupracuji již několik let v nejrůznějších oblastech práva, vždy k mé naprosté spokojenosti. Jednání je vždy rychlé, konstruktivní a přátelské.

Střízková Bohumila |

Velmi děkuji panu Mgr. Zemanovi, který nám psal darovací smlouvu napsal to rychle, poslal nám do druhého dne. Vřele doporučuji Bohumila Střízková

Květoslava Cimlerová |

Děkuji tímto panu Mgr. Zemanovi za zpracování darovací smlouvy a dohody o vypořádání majetku. Dokumenty byly vypracovány velmi rychle, profesionálně a pan advokát ochotně zapracoval všechny naše požadavky. Zápis na katastrálním úřadě proběhl bez problémů. Doporučuji. Květoslava Cimlerová

Jana Vomáčková |

Advokáta Mgr. M. Zemana jsem zkontaktovat a použila jeho služby již dvakrát s kladným hodnocením. Byla jsem pokaždé mile překvapená jeho okamžitou komunikací, odborností, profesionalitu, rychlostí, vstřícností a příjemnou cenou. S takovým jednáním a prací jsem se opravdu ještě nesetkala. Jsem spokojená 2x na 150% a proto jeho služby vřele doporučuji !!!

Sedláčková Marie |

Velký dík a pochvala panu Mgr.M.Zemanovi za vypracování darovací smlouvy na nemovitost pro mé dvě děti včetně návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Součástí komunikace byl podrobný popis postupu který byl perfektní. Vše bylo vyřízeno během pár dní , na katastru převod proběhl bez problému. Děkuji za vstřícnost a profesionální přístup. Sedláčková Marie

Šárka |

U pana Mgr. M.Zemana jsem si nechávala vypracovat darovací smlouvu na byt v rodině. Pan Zeman mi odpovídal v podstatě bleskovou rychlostí. Vše proběhlo bez problému, včetně návrhu na vklad do katastru nemovistostí a celý postup mi ochotně vysvětlil. Volala jsem mu znovu po roce kvůli dotazu týkající se ještě této zmiňované smlouvy a lehkým nepokojům v rodině. Vše mi ochotně zodpověděl zdarma. Cením si profesionality i lidskosti, velmi děkuji. Opatová

Marcela |

Také přidáváme velmi kladné hodnoceni. Rychlost, kvalita i cena - TOP služby. Darovací smluva byla vyhotovena do dvou dnů a vklad na katastru proběhl zcela bez problémů. Vřele doporučuji.

Romana Svobodová |

Spokojenost s vypracováním darovací smlouvy, rychlost a profesionalita. Děkuji

Tereza Vozková |

Neskutečná ochota! Potřebovala jsem KS do 24 hodin a nebyl vůbec žádný problém. Profesionální a úžasný přístup. Podklady naprosto perfektně zpracované. Moc děkuji!

Erika Daňková |

Mgr. Zeman je odborník na slovo vzatý. Již dvakrát mi za příznivou cenu zkontroloval kupní smlouvu, a poté mi velmi ochotně a zdarma poradil v další právní záležitosti. Vřele děkuji a 100% doporučuji.

Monika |

Využila jsem služeb pana Zemana už po druhé , a jsem 100% spokojená . Ve druhém případě jsem využila i službu ověření podpisu v místě pobytu klienta. Ochota ,profesionální chování a trpělivost se staršími lidičkami. Děkuji Monika Vyroubalová

David |

Naprostá spokojenost a rychlost vypracování Darovací smlouvy. Katastr poprvé vrátil (prohlášení o písařské chybě), ihned jsem dostal dodatek od pana Zemana a ten již stačil přepsáno děkuji moc za ochotu a neskutečnou rychlost. David Proksch

Šárka |

Pana Zemana jsem si našla přes internet ve věci sepsání Darovací smlouvy. Nejprve jsem přemýšlela, že použiji předlohy, které kolují po netu, ale poté jsem se rozhodla k profesionálnímu sepsání a nelituji. Pan Zeman smlouvu vyhotovil do druhého dne a zodpověděl i mé otázky, které mi nebyly jasné. Vše při převodu na katastru nemovitostí proběhlo v pořádku a smlouvu mi nikdo odtamtud nevracel k přepracování nebo doplnění. Moc děkuji a vřele doporučuji!

Iveta |

Služby pana Zemana doporučuji všemi deseti. Právníci, které jsem oslovila před ním, mi nedokázali poradit ani pomoct a pan Zeman se mého případu ujal jako naprostý profesionál a pomohl mi ho dotáhnout do vítězného konce. Způsob a rychlost jeho komunikace je neuvěřitelná! Ještě jednou dekuji.

Štěpánka Husáková |

Dobrý den. Připojuji se s velmi kladným hodnocením služeb - vypracování Darovací smlouvy, Mgr. Miroslavem Zemanem. Práce rychlá, bezchybná a bezproblémová. Jako bonus, milé a vstřícné jednání a ochota vždy poradit. Ráda doporučuji advokátní kancelář Profi - Právník (pana Mgr. Zemana). Darovací smlouvu vypracoval rychle a pečlivě.

Gabriela |

Dobrý den. Pana Mgr. Petra Zemana s klidným svědomím doporučuji ostatním. Kupní smlouva byla vyhotovena do 2 dnů. Jakmile bylo potřeba něco upravit v průběhu vyhotovení kupní smlouvy, byla komunikace s panem Zemanem na podtrženou jedničku. Ihned změnil, zaslal, upravil dle našich požadavků - večer, či po cestě v autě vždy velmi mile komunikoval. Velmi oceňuji - PROFESIONALITU, RYCHLOST, VSTŘÍCNOST, PŘÍZNIVOU CENU, ODBORNOST A BEZCHYBNOST!!! Za vše děkuji. Na internetu je dnes možné narazit na "spousty" lidí, kteří slibují, ale poté nekonají. Zde však to, co je psáno se děje a koná! Jsem ráda, že jsem sáhla na 150% správně a ráda doporučuji ostatním budoucím klientům, kteří se rozhodují, tak jako já. Moc za vše děkujeme.

Andrea Koválová |

Velice příjemně překvapena rychlostí zhotovení všech podkladů pro darování nemovitosti. Na všechny dotazy mi bylo zodpovězeno, Doporučuji všem budoucím klientům.

Zdeněk Šustr |

Dobrý den, doporučuji využití služeb advokátní kancelář Profi - Právník (pana Mgr. Zemana). Darovací smlouva na rodinný domek byla vypracována velmi rychle a pečlivě, taktéž i návrh na vklad a to vše za velmi příznivou cenu. Též srozumitelný návod k dalšímu postupu. Na příslušném katastrálním úřadu proběhlo vše bez závad. Pokud bude třeba, určitě využiji služeb pana Mgr. Zemana a vřele kancelář doporučuji ostatním - NAVÍC UŠETŘÍTE MNOHO ČASU, STAROSTÍ A PENĚZ. dĚKUJI.

Martin Hron |

Výborná práce. Rychlost vypracování darovací smlouvy v řádu několika hodin, včetně požadovaných úprav, perfektní zpracování a velmi příznivá cena. Děkuji, určitě využiji Vaše služby i příště.

Andrea Černá |

Doporučuji služby pana Zemana sepisoval mi darovací smlouvu , která nebyla úplně jednoduchá slučování pozemků atak.a návrh na vklad a jak řekli na Katastrálním úřadě skvěle vypracovaná smlouva. Vše proběhlo rychle a bez problémů za velice slušné peníze které se vyplatili.Určitě znovu využiji když budu potřebovat.Děkuji!

Petr pudil |

pana Mgr. Zemana vřele doporučuji. Po dodání podkladů byla smlouva připravena za pár hodin a obratem zodpověděl i na doplňující otázky. Prostě profesionální, slušný a vstřícný. Využitím služeb Mgr. Zemana jsem si ušetřil hodně času a peněz. A o tom to je!

Ščerbakovi |

Dobrý den, rádi doporučujeme advokátní kancelář Profi - Právník (pana Mgr. Zemana). Darovací smlouvu vypracoval rychle a pečlivě. Se srozumitelným vysvětlením a instrukcemi. Určitě opět využijeme a moc za vše děkujeme.

Hana Řezníčková |

Velmi příjemně jsem byla překvapená rychlosti reakce pana advokáta Zemana na můj dotaz, jeho jasným a srozumitelným vysvětlením během pár minut. Velmi doporučuji. Pět hvězdiček!

Menzlovi |

Služeb pana Zemana jsme využili pro zhotovení darovací smlouvy na rodinný dům. Smlouva byla hotová do druhé dne společně s vypsaným návrhem na vklad do katastru nemovitostí a návodem na provedení převodu domu. Se zhotovenými dokumenty byl převod bezproblémový ve lhůtě do 20 dnů. Dále nám pan Zeman ochotně zodpověděl další doplňující dotazy k darovací smlouvě. Původně jsme si chtěli darovací smlouvu zhotovit sami, ale nakonec jsme rádi, že jsme využili služeb pana Zeman a nelitujeme vynaložených peněz, které jsou nižší, než kdybychom navštívili právníka v kanceláři v místě bydliště. S klidem tedy můžeme jeho služby doporučit a děkujeme.

Petra Řepová |

Dobrý den, mohu jen doporučit advokátní kanceláře Profi-Právník a pana Mgr. Zemana. Opravdu se zajímá jak pomoci a hlavně ceny jsou i pro běžné lidi. Již jsem využila podruhé a jsem moc spokojená. Určitě doporučím dále, když někdo bude potřebovat radu a právní pomoc. V dnešní složité době je třeba mít někoho jako p. Zeman. Doporučuji a moc děkuji.

Michal |

Mohu též potvrdit kladnou zkušeno.Rychlost a profesionální práce.Borec

Nikola Škodyová |

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za perfektní služby. Vstřícný přístup, super komunikace a domluva. Revize smlouvy + sespaný dodatek ke smlouvě jsme obdrželi v čas. Vřele doporučuji!

Blanka Vonásková |

Dobrý den, chtěla bych se také připojit ke ke kladnému hodnocení advokátní kanceláře Profi-Právník a pana Mgr. Zemana. Zpracování darovací smlouvy do druhého dne, okamžitá komunikace e-mailem,příjemné osobní předání s vysvětlením a radami jak postupovat, dostupná cena . Velmi děkuji za vše a už vím, kam se příště mám obrátit v připadě právní pomoci.

Martin Luštický |

Zcela upřímně přiznávám, že jsem takřka ohromen rychlostí a hlavně profesionalitou zpracování dokumentů. Nejsem sice právník, nicméně s formálními dokumenty často pracuji a některé i vytvářím, a tak mohu objektivně říci, že jste si dal opravdu záležet a smlouva vypadá skvěle. Děkuji také za návrh na vklad do katastru nemovitostí a srozumitelný návod, jak postupovat. Jsem moc rád, že v dnešní době stále ještě existuje služba, která plní vše deklarované.

Provazníková |

Dobrý den ,chtěla bych poděkovat za profesionální práci a kvalitně vypracovanou Darovací smlouvu na nemovitost .Zpracování do druhého dne, vše v pořádku na katastrálním úřadě . Ráda doporučím dále. Velice děkuji panu Mgr. Zemanovi.

Iva Müller |

Velmi dobrá zkušenost! Pan Zeman reaguje rychle a je ochotný cokoliv vysvětlit. Jednalo se o dvě darovací smlouvy, jednu s věcným břemenem. Pan Zeman zapracoval naše poznámky, odpovídal na dotazy... Velmi milý, příjemný, ale hlavně precizní a profesionální. Za celou rodinu děkuji a Vaše služby s čistým svědomím doporučuji.

Zdenka |

Moc dekuji za radu a pomoc ,Moc ochotny p Zeman.Moc dekuji

Vladimír Lalák |

Na ProfiPrávník jsem se obrátil již 2x se sepsáním darovacích smluv. Připojuji se ke kladným hodnocením, kdy smlouvy byly vypracovány rychle, vše perfektně připraveno k realizaci, a i na katastru přepisy proběhly bez problémů. Děkuji panu Mgr. Zemanovi a jeho služby můžu vřele doporučit.

Zdeněk Lefan |

Pana Zemana mohu jako ostatní vřele doporučit.Jednalo se o vypracování Darovací smlouvy,které proběhlo velmi rychle,za dva dny,bezchybně a na katastru naprosto bez problémů.Navíc velice příjemné jednání,důvěra a ochota s jakýmkoliv dotazem a radou.Moc panu Zemanovi děkuji.

Láďa |

Chtěl bych panu Mgr. Zemanovi poděkovat za velice rychlou a perfektně připravenou darovací smluvu na nemovitost s věcným břemenem a to za velice přijatelnou cenu. To vše v rámci pohodlí domova, bez nervů a běhání po advokátech. Služby pana Mgr. Zemana mohu jen doporučit.

Tůmová |

Výborná komunikace, vše proběhlo velmi rychle a profesionálně. Doporučuji!!!. Děkuji.

Petr |

Po delším hledání na internetu jsem našel a následně využil nabídku právní služby nabízené na „Profiprávník.cz“, k podání vkladu na katastr pro převod nemovitosti. Smlouva a další potřebné dokumenty o převodu nemovitosti byly perfektně vypracovány již do druhého dne, kdy jsem vše v elektronické podobě obdržel na svoji e-mailovou adresu. V katastru nemovitostí proběhl celý proces přepisu bez problémů. Smlouva i další potřebné dokumenty byly zpracovány se zárukou, za bezkonkurenční příznivou cenu. Po osobní zkušenosti, mohu tak všem kteří potřebují právní pomoc, dát doporučující odkaz na odborné, profesionální a rychlé služby kanceláře Mgr. Zemana.

Juránková Dagmar |

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za vypracování darovací smlouvy a návrhu na vklad. Vše bylo na katastru úspěšně provedeno a zapsáno. Děkuji i za výbornou komunikaci a rychlost. Vaše služby mohu jen doporučit.

I.Nekolová |

Služeb ProfiPravnik.cz jsem využila již 3X k převodu nemovitostí a vždy bez jediné chyby(darovací smlouva i další podklady),velmi rychle cca za 2 dny vše doručeno,komunikace výborná.Moc děkuji a doporučuji!!

Petra |

Musím o panu Zemanovi říct, že je opravdu velký profesionál, který rozumí své práci a pracuje s maximálním nasazením. Řešila jsem dost nepříjemnou věc, kdy mi kvůli přestěhování do jiného města bývalý manžel soudem (kdy soudkyně byla podplacená...) vyhrožoval odebráním dcery do jeho péče, jestliže se odstěhujeme... Pan Zeman to bral velice odpovědně a konečné rozhodnutí soudu bylo ve všech směrech při nás, kdy vyhověl. Tomuto advokatovi patří velké poděkování a uznání za profesionální přístup, trpělivost, porozumění,... Ať už se bude jednat o jakoukoliv smlouvu nebo řešení vážnější věci v sepsání dokumentů a zastupování, mohu pana Zemana vřele doporučit.

Karolina |

Mohu jedině doporučit a poděkovat. Vše proběhlo strašně rychle a online. Na katastru bez problemu. Jednalo se o darovaci smlouvu pro me 3 syny a 4 pozemky. Velká spokojenost. Dekuji

Jan Heller |

Skvělé jednání. Ochota a rychlá realizace požadavků na změny. Vše proběhlo velmi rychle. Příznivá cena. Služby p. Mgr Zemana mohu jen vřele doporučit.

Jan heller |

Skvělé a rychlé jednání. Ochota při požadavcích na změny. Vše proběhlo online. Příznivá cena. Služby p. Mgr Zemana mohu jen doporučit.

Nádvorníková |

Moc bych timto chtěla poděkovat panu Mgr.Zemanovi.Ochotný, poradí, vysvětlí. Smlouvy byli připravené hned druhý den. Vše v naprostém pořádku. Ještě jednou moc děkuji Nádvorníková

Dáša Ejemová |

Dobrý den, Mgr. Zemana mohu doporučit, jednání proběhlo velmi rychle a online, což bylo příjemné. Smlouva i návrh na vklad do katastru nemovitostí byly zpracované profesionálně a bezchybně, převod proběhl hladce.

Karolina Kačírková |

Smlouva o převodu bytu byla perfektně vypracována do druhého dne, v katastru nemovitostí vše proběhlo bez problémů. Chci zdůraznit velmi příznivou cenu, vlídnou a bezproblémovou komunikaci. Děkuji a všem služby Profiprávníka doporučuji.

Helena Švecová |

Byla jsem mile překvapena s jakou rychlostí a profesionalitou tato kancelář pracuje. Vřele doporučuji všem, kdo má právní problém, nebo potřebuje sepsat jakoukoliv smlouvu.Ještě jednou děkuji.

T.Benda |

Kancelář Mgr.Zemana vřele doporučuji skvělá práce,rychlé jednání za rozumnou cenu.

Miloslav Bejr |

Zařizoval jsem rozvod dcery, která byla vdaná za Jihoafričana a hlavně díky návrhu a radám pana advokáta je rozvedená bez jakýchkoli problémů za necelé tři měsíce a velmi rozumnou cenu. Mnohokrát děkuji a vřele doporučuji tyto služby. Miloslav bejr

Miloslav Bejr |

Zařizoval jsem rozvod dcery, která byla vdaná za Jihoafričana a hlavně díky návrhu a radám pana advokáta je rozvedená bez jakýchkoli problémů za necelé tři měsíce a velmi rozumnou cenu. Mnohokrát děkuji a vřele doporučuji tyto služby. Miloslav bejr

Pavel Liska |

Prevod majetku na syna byl rychle a spolehlive proveden, take ocenuji velice korektni jednani, a spolehlivost se kterou byl prevod proveden. Urcite jse u pana Zemana na spravne adrese.

Bc.Jana Donátová |

Objednala jsem si u této právní kanceláře smlouvu na darování bytu.Vše bylo hotové za dva dny.Na katastru nemovitostí byli velmi mile překvapeni, jak jsou smlouvy perfektně napsané.Některé klienty odjinud museli se smlouvami prý vrátit.My jsme byli pochváleni.Pokud budu kdykoliv cokoliv řešit, vím, kam se mám obrátit.Ještě jednou děkuji za perfektní práci.

Vendula Šestáková |

Revize a doplnění kupní smlouvy na nemovitost proběhlo za velmi příznivou cenu, v expresním termínu a s profesionálním zpracováním. Problém se vyřešil během pár hodin. Děkuji.

Marek Doskočil |

U p. Zemana jsem poptal rozbor kupni smlouvy, resp. vypracovani navrhu na zmeny. S vysledkem prace jsem byl velmi spokojen, nektere casti textu mi okomemtoval, abych zmenam porozumel a zasvetil me tak do vyznamu jednotlivych pasazi. Mohu vyzdvihnout i bezproblemovou komunikaci, osobni pristup, rychlost zpracovani a predevsim velmi prijatelnou cenu jeho sluzeb.

iva Kvasnicova |

Objednala jsem si pravni vyklad k navrhu na vyklizeni bytu, ktery jsem vyhrala a potrebovala jsem odpurce vyklidit obratem. Obdrzela jsem ho vzapeti, naprosto kvalifikovane, ktere by ihned vyresilo dany problem. doporucuji

Martin Z. |

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za velmi rychlé, stručné, příjemné jednání a co jsem potřeboval, jsem dostal do druhého dne v naprostém pořádku. Děkuji za kvalitní službu a určitě doporučuji ostatním lidem vložit důvěru v profipravnik.cz Pěkný den

Vladěna Jarůšková |

Pana Zemana za mě doporučuji. Zpracovával nám smlouvy, rychle a pečlivě. Ochotně také zapracovával naše poznámky

Marek Halcin |

Doporučuji pana Mgr. Miroslava Zemana. Oproti ostatním právním poradnám Vám zodpoví dotaz rychle a za dost dobrou cenu. Mockrát děkujeme za odpověď, velice nám pomohla

ŠÁRKA JANOUŠKOVÁ |

DOPORUČUJI PANA MGR MIROSLAVA ZEMANA,ŘEŠÍ VĚCI RYCHLE A JE VELICE TRPĚLIVÝ.DĚKUJI

libuše lučanová |

chtěla bych moc poděkovat panu mgr.zemanovi,je velmi ochotný pomoci ,poradit v těžké životní situaci ,za slušnou cenu ,ještě jednou moc děkuji za jeho právní služby a rozumnou cenu

Jan Gebauer |

Připojuji se k manželce. Jsme mu moc vděčni a děkujeme.

Alena Gebauerová |

Musím se připojit ke všem kladným hodnocením. Profesionalita, ochota a opravdu trpělivost s klientem. Taky jsem se s takovým právníkem nesetkala.A za slušnou cenu.

Jaroslav Švejda |

Pan Mgr. Zeman je člověk na pravém místě. Bezvadný a jedinečný osobní přístup, vyjímečná ochota pomoci a nalezení nejlepšího řešení. S takovou ochotou jsem se setkal poprvé a je to v dnešní době jedinečné. Znám jen málo lidí kteří jsou takhle ochotní a vstřícní hledat rychlé a nejlepší řešení. Za jeho právní služby mu patří můj veliký dík a uznání. Jaroslav Švejda

Lenka Mačková |

Pan Mgr.Zeman je profesionál, znalec svého oboru, velmi ochotný pomoci, poradit nebo najít pro klienta ten nejlepší správný směr řešení záležitostí. Za jeho právní služby mnohokrát děkuji. Lenka Mačková

Pavlína |

Neuvěřitelně skvělé jednání,trpělivost,velká snaha pomoci,řešení,s tímto jsem se setkala poprvé!!

Krátký V. |

Výborné nápady, několik možných řešení a trpělivý přístup, to jsou mé zkušenosti s advokátní kanceláří pana Zemana

Petr |

Oceňuji velmi vstřícný přístup Mgr. Miroslava Zemana.

Jitka |

Se službami pana advokáta jsem maximálně spokojená, moc mi pomohl.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU