e-poradenství

Potřebujete rychlou a profesionální právní pomoc či radu? Napište Váš dotaz a náš advokát Vám zašle nejpozději do 24 hodin od připsání platby odpověď na váš právní dotaz.
Dotazy zodpovídají pouze advokáti s několikaletou praxí v oboru. Pokud nebudete s naší službou spokojeni, vrátíme Vám peníze.

Možnosti úhrady Vašeho dotazu:

  • Platba online: nabízíme celkem 12 platebních metod, výhodou pro Vás je, že platbu obdržíme téměř okamžitě a můžeme tedy začít ihned pracovat na zodpovězení Vašeho dotazu.
  • Bankovní převod: dotaz zodpovíme až po připsání platby na náš účet s číslem: 1898095011/3030, vedený u Air Bank, a.s. Bližší pokyny k platbě obdržíte po zadání dotazu.

Nemusíte mít obavy z formulace Vašeho dotazu, v případě, že advokátovi nebude nějaká část Vašeho dotazu jasná, obrátí se na Vás s žádostí o upřesnění příslušné části.
Ve formuláři níže vyplňte popis vaší situace a email, na který vám zašleme odpověď. K dotazu nelze přikládat přílohy. Máte-li k vaší situaci další dokumentaci, vyberte z ní relevantní pasáže a vložte je k dotazu do pole Popis situace. Zodpovězení dotazu probíhá formou mailové odpovědi v přiměřeném rozsahu.

Online právní poradnu provozuje Advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman

Objednávka

Zvolte prosím typ dotazu:

Placené dotazy nezveřejňujeme. Způsob platby volíte až po odeslání dotazu.Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2900 Kč,
či kupní smlouvu za 3900 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU