Rozhodčí řízení vám ušetří čas i náklady


|
#

Dosažení možnosti aby o sporné věci nerozhodoval v dlouhých řízeních soud, ale jmenovaný rozhodce přitom není vůbec složité.

První podmínkou je, že s rozhodčí doložkou, která tvoří nejčastěji jeden odstavec ve smlouvě či dohodě vysloví souhlas obě strany, což se děje nejčastěji podpisem samotné smlouvy.

V některých případech, například u nájemních smluv, smlouvy o půjčce apod, kde by měla být vyrazně silnější pozice pronajímatele či věřitele zahrnutí rozhodčí doložky do smlouvy se stanovnením konkrétního rozhodce výrazně přímo doporučujeme.

Uvedením rozhodčí doložky ve smlouvě se tak vyhnete zdlouhavému a složitému řízení před soudem, hrazení poměrně vysokých poplatků apod. Naopak rozhodce rozhodne rychle a v případě, že rozhodcem bude advokát, tak i precizně a své rozhodnutí i řádně odůvodní.

Následně už vám nic nebude bránit podat návrh na exekuci dlužníkova majetku, či jiné sankce spojené s rychlým rozhodnutím ve věci. V případech nepslácených půjček nebo neplacení nájemného a dalších případech je rychlost řešení rozhodujícím faktorem, který rozhoduje o tom, jestli vůbec své peníze získáte zpět nebo už nikdy ne.

V případě zájmu o vyřízení rozhodčího řízení, od A do Z, tedy od formulace rozhodčí doložky ve smlouvě až po konečné rozhodnutí ve věci s využitím našich právníků jako rozhodců kontaktujte naši advokátní kancelář na mail: profipravnik@gmail.com

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU