Naše advokátní kancelář. Proč jsme pro vás nejlepší?


|
#

 

V čem je naše kancelář nejlepší:

1) Právo nemovitostí - pokud potřebujete právní pomoc v oblasti práva nemovitostí, tedy

              

 

                      - kupní smlouvy na pořízení či prodej nemovitostí - domů, bytů..

                               a. vypracování kupních smluv, jejich navrhování

                               b. kontrola a revize kupních smluv - neakceptujte bez dalšího přeložené smlouvy, ale nechte si je od nás zkontrolovat a zrevidovat. Navrhneme nejen vhodné a efektivní formulace, ale současně vás upozorníme na rizika, která vám navrhovaná verze smlouvy přináší, nebo přinést může.

                               c. celý proces převodu nemovitosti pro vás můžeme zrealizovat na klíč od začátku až do úspěšného zápisu vlastnického práva do katastru nemovitostí. Navrhneme nejvhodnější postup i řešení.

                - darovací smlouvy - jsme experty na vypracování, kontroly a revize darovacích smluv, včetně smluv speciálních, například se zahrnutím věcného břemene apod. Ročně zpracováváme mnoho desítek darovacích smluv, včetně příslušenstvím (návrh na povolení vkladu vlastnického práva do KN)

                - nájemní smlouvy nemovitostí (včetně veškerého servisu a poradenství) Neplatí vám nájemníci, musíte hradit vysoké nedoplatky, nerespektují vás nájemníci, či naopak pronajímatelé, najdeme pro vás řešení

                -  věcná břemena či zástavy - věcné břemeno či zástavy nejen zřídíme, ale umíme je také v rámci převodu nemovitostí efektivně zrušit a zajistit jejich výmaz z katastru nemovitostí

                - Prohlášení vlastníka budovy - celý proces zrealizujeme profesionálně i na klíč od počátku až do úspěšného zápisu jednotek do katastru nemovitostí. V rámci nabídky poskytneme i kupní smlouvy na převod jednotek do vlastnictví, nebo služby spojené se založením společenství vlastníků jednotek či družstva.

V případě speciálních dotazů či poptávky, která není uvedena výše a která se týká dané problematiky nemovitostí nás kontaktujte na mail: ProfiPravni@gmail.com

2) Rozvody manželství, výživné, vypořádání společného jmění manželů

                - Návrhy na rozvod - dohodou i sporný

                - Celý proces rozvodu manželství na klíč - od počátku až do úspěšného rozvodu, svěření dětí do péče, stanovení výživného a vypořádání společného jmění manželů

                - Návrh na určení poměrů nezletilých dětí

                - Návrh na vypořádání společného jmění manželů

                - Dohody o svěření dítěte do péče a výchovy

                - Dohody o vypořádání společného jmění manželů

3) Advokátní úschova peněz či dokumentů - poskytneme advokátní úschovu za podmínek srovnatelných s jinými formami úschov. Přidanou hodnotou je právní poradenství v dané věci.

                - Úschovy finančních prostředků - při koupi  nemovitostí, úhrady exekucí, závazků, úhrady za zboží apod.

                - Úschovy dokumentů - například závěti, kupní smlouvy či jiné dokumenty

4) Internetová právní poradna on-line - kvalitně a efektivně vám zodpovíme váš právní dotaz formou internetové právní poradny za symbolickou částku 300 korun. Můžete případně využít i bezplatného právního poradenství v případě objednání nějakého z nabízených právních produktů. 

Advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman: kontaktujte nás na mail: ProfiPravnik@gmail.com

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU