Advokátní úschova peněz vám může zachránit miliony


|
#

Advokátní úschova je typická u koupi nemovitostí

Typickým příkladem, kdy je nejčastěji advokátní úschova využívána je prodej nemovitosti. Jste-li v pozici kupujícího, pak musíte za převod nemovitosti zaplatit kupní cenu. Problém nastává s dobou, kdy se má úhrada uskutečnit.

Nikdy neplaťte kupní cenu hned. Využijte advokátní úschovy

Pokud jako kupující uhradíte hned, nebo při podpisu smlouvy, nejste ještě vlastníkem nemovitosti a v tu chvíli už nemáte ani finanční prostředky, které jste předali prodávajícímu. I když bude na katastrální úřad podán návrh na vklad vlastnického práva na vaši osobu, může v průběhu řízení dojít k problémům, kdy katastrální úřad váš vklad zamítne. V tu chvíli nejste ani vlastníkem nemovitosti, ani finančních prostředků, které jste za nemovitost zaplatili. Můžete tak přijít o miliony korun bez možnosti nápravy. V té chvíli totiž musíte sehnat a kontaktovat prodávajícího a dožadovat se sepsání a podepsání smlouvy nové. Nicméně prodávající může v tuto dobu být již v zahraničí, kde si užívá vašich peněz, nebo ve výkonu trestu, nebo v bankrotu a ve všech těchto případech se nejen k nemovitosti, ale i k zaplaceným finančním prostředkům již nedostanete a nepomůže vám v tom ani soud.

Institut advokátní úschovy vám zajistí, že o peníze nepřijdete a neriskujete tak ztrátu peněz ani nemovitosti.

Jak advokátní úschova funguje

Celý proces je poměrně jednoduchý. Kupní cenu po podpisu smlouvy uhradíte do advokátní úschovy, kde peníze čekají na to, až se stanete skutečným vlastníkem nemovitosti a jste také jako vlastníci zapsáni v katastru nemovitostí. Teprve potom uvolní advokát částku kupní ceny z účtu úschovy na účet prodávajícího. Pokud by nastal scénář uvedený výše a vy jste jako kupující nebyli na katastru zapsáni jako vlastníci nemovitosti, advokát vám vrátí z účtu úschově peníze zpět. Nic tedy neriskujete.

Celé zajištění kupní ceny formou advokátní  úschovy navíc stojí oproti částce o kterou by jste mohli přijít jen minimální částku.

Kolik advokátní úschova stojí

U naší advokátní kanceláře Mgr. Miroslav Zeman je cena úschovy smluvní a můžete tak počítat, že vás kompletní úschova spolu se servisem sepsání smluv o úschově apod. vyjde na částku od 3 000 korun do 6 000 korun, dle výše částky úschovy. V případě využití dalších služeb advokátní kanceláře, například sepsání či revize kupní smlouvy apod. mohou být výše uvedené částky podstatně sníženy nebo dokonce úplně odpuštěny.

V případě zájmu o produkt advokátní úschovy, spolu s kompletním servisem kontaktujte naši advokátní kancelář na mail: profipravnik@gmail.com

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU