Články, právní informace a užitečné rady

#

Optimalizace ceny bankovních služeb – nabídka pro firmy

Vzhledem k tomu, že se problematika bankovních poplatků už dávno netýká jen občanů, ale i firem a často i velkých firem, přichází server www.bankovnipoplatky.com s nabídkou na optimalizaci cen bankovních služeb, jinými slovy na poradenství v oblasti úspor bankovních poplatků.

Číst více »
#

Dopravní nehoda vás může stát statisíce

Jirka jel do Chorvatska spolu s několika přáteli. Při cestě zpět způsobil kvůli mikrospánku vážnou dopravní nehodu, při které jeho spolujezdec přišel o nohy. Jirka tak musí uhradit bývalému příteli třičtvrtě milionu korun jako odškodnění.

Číst více »
#

Komunitní služby mohou být nebezpečné

Facebook, Badoo, Lide.cz, to jsou v současné době velmi populární tzv. komunitní portály. Tyto internetové, masové služby však nepřinášejí pouze zábavu, kontakty a komunikaci, ale představují také potencionální riziko.

Číst více »
#

Sepsání darovací smlouvy nepodceňujte

Sepsat darovací smlouvu na nemovitost se zdá jako velmi snadná záležitost. Ve skutečnosti vás může malá chyba vyjít velmi draho

Číst více »
#

Hypotéky: Nepřistupujte na přemrštěné ceny

Nejlepší období už mají hypoteční úvěry za sebou. Za první čtvrtletí poklesl počet hypotečních úvěrů až o 8 %. Tento pokles je ve velkém kontrastu s loňskými více než 40 % nárusty. Za poklesem tak stojí zpřísňování podmínek pro přiznání hypoték a jejich horší výhodnost. Zřejmá je také větší obezřetnost a uvážlivost zájemců o koupi nemovitosti.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU