Články, právní informace a užitečné rady


Darovací smlouva a předkupní právo spoluvlastníka v roce 2018

Jak je to s předkupním právem v případě darovacích smluv v roce 2018? Vstoupila v platnost novelizace nového občanského zákoníku, která opět zavedla předkupní právo spoluvlastníků nemovitostí. To má však svá omezení, která se dotýkají mimo jiné právě i darování nemovitostí.

Číst více »

Jak by měla vypadat správná darovací smlouva roku 2018

Darovací smlouva by měla být jak obsahově správná a úplná, tak i formálně správná, úhledná a přehledná. Darováním na základě darovací smlouvy získáváte do vlastnictví hodnotnou nemovitosti a tomu by také měla odpovídat úroveň dokumentu, který vám získání vlastnictví této nemovitosti umožní.

Číst více »

Chcete darovat a zároveň vypořádat sourozence obdarovaného? Jaké jsou v roce 2018 podmínky

Finanční vypořádání sourozence obdarovaného je jednou z častých podmínek, kterou rodiče podmiňují darování nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku jednomu z nich. Jak se věc v roce 2018 nejlépe řeší?

Číst více »

Služba PROFI Darovací smlouvy on-line je ideálně pro důchodce a seniory

Stále více lidí v důchodovém věku využívá službu zpracování darovací smlouvy, návrhu na vklad do katastru nemovitostí a návod na vyřízení věci on-line, z pohodlí svého domova. Služba je tak přímo ideální pro seniory.

Číst více »

Vzor darovací smlouvy ne. Darovací smlouvy a návrhy na vklad k darování přímo na míru klienta

Vzor darovací smlouvy k nemovitosti vypadá jako úžasná věc, která vám umožní ušetřit několik tisíc korun. V našem případě pouze 2500,- Kč (kolik stojí celá služba PROFI Darovací smlouvy), má ale svá velká rizika a může přivodit účastníkům velké problémy. Proto je lepší mít svou darovací smlouvu zpracovanou přímo na míru a na váš konkrétní osobitý případ. To platí i v roce 2018.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU