Články, právní informace a užitečné rady

#

Darovací smlouva na spoluvlastnický podíl. I ta má svá specifika

Darovací smlouvou můžeme převést jak celý byt nebo dům, tak i jejich podíly. Jedná se o spoluvlastnické podíly, které v darovací smlouvě vyjádříme příslušným zlomkem, například ½, 1/3 darovaných nemovitostí.

Číst více »
#

Darovací smlouva k bytu nebo domu se služebností nebo s výměnkem?

Darovací smlouvu můžete kombinovat buď se zřízením služebnosti doživotního užívání pro dárce, nebo s výměnkem pro dárce. Nejen běžní lidé, ale dokonce i někteří právníci nemají stále v těchto pojmech a jejich náplni úplně jasno. Jaký je tedy rozdíl mezi služebností užívání a výměnkem?

Číst více »
#

Darovací smlouva na darování bytu má svá specifika a nástrahy

Darovací smlouva na byt, nebo bytovou jednotku či nebytový prostor má oproti obecné darovací smlouvě na dům či pozemek svá velká specifika na která je třeba dát velký pozor. Chyby v darovací smlouvě na byt se totiž neodpouští a vedou k zamítnutí vkladu, nebo neplatnosti darovací smlouvy a darování jako takového.

Číst více »
#

Služba PROFI Darovací smlouvy je i CENTRUM DAROVACÍCH SMLUV

Darování nemovitosti je natolik zajímavá a náročná věc, že si zaslouží také rozsáhlé a podrobné informace. Nejde tedy jen o formalitu darování nemovitosti, která se dá zvládnout na dvou stránkách textu darovací smlouvy a je vše hotovo.

Číst více »
#

Při darování darovací smlouvou jde o miliony. Neopakujte chyby jiných

Při darování nemovitosti jde o statisíce nebo miliony korun. S vědomím této hodnoty bychom také měli k darování nemovitosti přistupovat a nepodceňovat nebezpečí, nebo dokonce opakovat chyby jiných.

Číst více »

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU
OBJEDNAT KUPNÍ SMLOUVU